2733
2739
عنوان

کسایی ک کرونا گرفتم یلحظه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 34 پست
منم همینجوری بودم یک دفعه استفراق کردم

وای خیلی میترسم 😭

من اصلا بیرون نرفتم اخرین بار هفته پیش بود رفتم پست سریع اومدم

فقط داداشم سرما خورده بود سه چهار روزه خوب شد 

نکنه اون کرونا داشته😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی میترسم 😭 من اصلا بیرون نرفتم اخرین بار هفته پیش بود رفتم پست سریع اومدم فقط داداشم سرما ...

شاید یکی از نزدیکانم پرستاره میوفت سرماخوردوی اینا نیست هر کی بگیره کروناست

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن
2731
من شکمم دردم بودم پریشب پهلو راستمم خیلی درد میکرد😭

عزیزم نترس من خوب شدم توم خوب میشی تازه من بیماریه زمینه ای هم دارم  اندازه تو نترسیدم

وای خیلی میترسم 😭 من اصلا بیرون نرفتم اخرین بار هفته پیش بود رفتم پست سریع اومدم فقط داداشم سرما ...

بابااون crpکه مهم نیست گاهی مثبت نشون میده گاهی منفی بابام مهرماه سه بارآزمایش crpداددوتامثبت یه دونه منفی اون منفیه هممونوبدبخت کردعزیزم برودکترآنتی بادی های کرونابرات بنویسه همچنین سی تی

2740
ابجیامم پرستارن میگه هرکی بگیره کروناس  مسکن بخورم؟ فقط سرم دردم خوب بشع روزه هم هستم😑

عزیزم روزتو باطل کن الان باید غذای مغذی بخوری ولی لبنیات اصلا نخورسوپ و غذاهای آبکی خوبه آبم زیاد بخور که عفونت رو زودتر دفع کنی

قرص زینکم میخورم سر درد میشم دکتر داده بود دیگه نمیخورمش چشام میخواد بترکه از درد

والا من دارم ميميرم از ترس

كرونا نگيرمم سكته ميكنم اخر

عضو گروه نارنجی.وزن شروع ۸۱.وزن فعلی ۸۱.وزن هدف ۶۵
مرسی عزیزم😔

نگران نباش استامینوفن یاناپروکسن اگه داری توخونه یه دونه بخوردکترواسه بابام نوشته سعی کن استرس نداشته باشی ماتا۱۰روزنفهمیدیم کروناست والاروزای آخرکه مامان وبابام رفتن آزمایش آزمایشاشون مثبت شدمن استرس گرفتم به شوهرم میگفتم گفت بشین سرجات خوب شدی میخوای بری آزمایش که چی بشه راستم میگفت کاملاخوب شدم فقط حس بویایی ندارم

2706