2737
2739

میخوام بدونم میشه ینی کسی که حالا نامزد بکنه توقبولی هم موفق باشه تجربه داشتین دراین مورد

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ک نامزد کردم ریده شد تو کنکورم... یا باید تمرکزت بزاری رو درس تو کنکور... یا هم باید شوهر داری کنی و طرف مقابلت رو بشناسی... اینا دوتا اتفاق مهم و چشم گیرن تو زندگیتون.. نمیشه سر سری بگیریشون

خودم!! البته عقد نبودیم دوست پسرم بود

دوست پسر ک اوکیه .نامزدی وقت گیره😄

چ رشته ای کدوم دانشگاه؟

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2738

اگه تجربی نه ولی هیچی غیر ممکن نی 

ولی دیگه تمرکزت رو درس نی چون نامزدی دوران آشنایی 

بعد سنت کمه بزار بری دانشگاه دیدت عوض میشه

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
خودم!! البته عقد نبودیم دوست پسرم بود

ینی همرا بااینکه درس میخوندی دوس پسرم داشتی؟

بهت لطمه نمیزد این ارتباط؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
من ک نامزد کردم ریده شد تو کنکورم... یا باید تمرکزت بزاری رو درس تو کنکور... یا هم باید شوهر داری کن ...

آفرین

یه نفر منطقی حرف زد 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
خیلیا اینجوری هستن گلم اتفاقا چون متاهل هستن انگیزه شون دو صد چندان میشه

انگیزه کمتر میشه 

زندگی زناشویی با درس دو مقعوله جدا 

اگه تجربی نه ولی هیچی غیر ممکن نی  ولی دیگه تمرکزت رو درس نی چون نامزدی دوران آشنایی  بع ...

نه من خودم دوبار کنکور دادم سومیه که میخوام بدم البته نمیخوام ازدواج کنم برام سوال بود همین

2706