2733
2739
عنوان

اقدامیاااا😍😍😍 کسایی که منتظر بی بی چک مثبتن😍

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 77 پست
انشالله گلم... به خودت تلقین کن که میشه😍😍😍 انشالله میشه... من که تو فکر لباسم که ببینم چی بپوشم و ...

وااااای😂😂😂😂

عین منی. 

من دو شب بعد از اقدامم رفته بودیم بیرون یه کاری داشتیم. شوهرم منو از تو مغازه ی لباس بارداری ها نمیتونست جمع کنه 😂

تا الان اسم بچه و بیمارستان زایمان و دکتر و مامای همراهم رو هم انتخاب کردم. 

فعلا تو فکر رنگ رختخواب و اینام😂😍

آخه من خود ب خود بدنم سفت میشه هنگام معاینع درد شدید میگیرم ...چ ازمایشهای دادی قبل ای یو ای؟؟هزینه ...

بالا تو ضیح دادم برای اون خانم عزیزم🥰

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای😂😂😂😂 عین منی.  من دو شب بعد از اقدامم رفته بودیم بیرون یه کاری داشتیم. شوهرم منو ا ...

انشاللع 😍😍😍😍😍 ب امید این روز برای همه منتظرای نی نی🥰😍

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
وای منم تو فکرشم اگ مثبت شد  کیک و ی لباس و جواب ازمایشمو بزارم رو میز بر ی جایی قائم شم عکس ا ...

اره عزیزم چرا نشه انشالله بزودی زود😍🥰

2728
وای منم تو فکرشم اگ مثبت شد  کیک و ی لباس و جواب ازمایشمو بزارم رو میز بر ی جایی قائم شم عکس ا ...

ببین یه کاری رو حتما بکن. یه جوری اگه تونستی  از لحظه ای که خبرو به شوهرت میدی فیلم بگیر. 

من خیلی پشیمونم اینکارو نکردم واسه بچه ی قبلیم. 

آخه یه بار موقع تولدش گوشیمو پشت صندلی میر نهار خوری قائم کرده بودم دوربین فیلم برداری روشن گذاشتم و ازش فیلم گرفته بودم. خیلب جالب شده. 

قرار بود واسه خبر حاملگیم هم اینکارو بکنم. یهو تا بی بی چک مثبتو دیدم مثه دیوونه ها از دسشویی پریدم بیرون جیغ و داد راه انداختم کلا یادم رفت. 

ببین یه کاری رو حتما بکن. یه جوری اگه تونستی  از لحظه ای که خبرو به شوهرت میدی فیلم بگیر.  ...

ایشالا 💓😍

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2738
ببین یه کاری رو حتما بکن. یه جوری اگه تونستی  از لحظه ای که خبرو به شوهرت میدی فیلم بگیر.  ...

😂😂😂😂😂😂😂 مطمعن باش حال روز همه ی ما همینه...هرچی برنامع میریزیم خراب میشه😑

😂😂😂😂😂😂😂 مطمعن باش حال روز همه ی ما همینه...هرچی برنامع میریزیم خراب میشه😑

دقیقا😂. سعی کن یه موقعی بی بی چک بزنی شوهرت خونه نباشه. 

من موقع نماز صبح زدم. 

هر کی مثبت شد یادش نره اینجا عکس بذاره ها

دقیقا😂. سعی کن یه موقعی بی بی چک بزنی شوهرت خونه نباشه.  من موقع نماز صبح زدم.  هر کی م ...

من شوهرم رفت سرکار تا ۱۴روز دیگه... کلا خونه نیست موقع بی بی چککککک... وای همش تو فکرم چطوری سوپرایزش کنم... خدایا دلمونو نشکن... یه روزی ماهم مامان میشیم😍😍😍 اررررره حتما بیایم بهم دیگه خبر بدیم...انشالله هرچی خیره برامون پیش بیاد

4ساله منتظرم دکترا گفتن دیگه دنبال درمان نباش چون دخیره نداری همه اش 26سالمه 😔منم درمانو ول کردم ولی ماه قبل کلی چیزای گیاهی خوردم انشالله نتیجه بده 5روز دیگه موعدمه 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
دوساله منتظر اون لحظه ام💔

عزیز دلم... نگران نباش... منم سه ساله... این ماه ای یو ای کردم... امیدم به خداست...که جوابمو بده... باور کن همیشه تو دعاهام هستی🌹

من7 مهر رابطه داشتم 17 مهر موعدم بود 

عقب افتاد 25 مهر یعنی 18 روز بعد از رابطه و 7 روز بعده اینکه عقب انداختم ازمایش خون دادم منفی بود ولی همچنان پریود نشدم 

ب نظرت حاملم؟

رابطم بدون دخول بوده و باکره ام  و فقط تماس با پیشاب داشتم 

2706