2733
2739
عنوان

اقدامیاااا😍😍😍 کسایی که منتظر بی بی چک مثبتن😍

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 77 پست
4ساله منتظرم دکترا گفتن دیگه دنبال درمان نباش چون دخیره نداری همه اش 26سالمه 😔منم درمانو ول کردم ول ...

چقد بد دکترا اینقد نا امید میکنن ادمو... مگه علم غیب دارن اخه؟؟؟.  من دلم برات روشنه که یه مامان مهربون میشی عزیزم... امیدت به خدا باشه... فقط خودش باید بخاد🥰

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من7 مهر رابطه داشتم 17 مهر موعدم بود  عقب افتاد 25 مهر یعنی 18 روز بعد از رابطه و 7 روز بعده ا ...

نه عزیزم نیستی..

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
ممنونم عزیزدلم انشاالله همین ماه بی بی چک مثبتتو ببینم😙😙😍😍خیلی خوشحال میشم باورکن

میدونم گلم‌... باورررر کن هممون یه روز مامان میشیم فقط دیر زود داره... 🌹

2731
چقد بد دکترا اینقد نا امید میکنن ادمو... مگه علم غیب دارن اخه؟؟؟.  من دلم برات روشنه که یه ماما ...

بخدا چنان بد خبرو بهم داد که همونجا بیهوش شدم تا برسیم خونه دوبار تشنج کردم 

انشالله همچنین شما عزیزم الهی بحق بی بی فاطمه زهرا بیای تگم کنی بگی بارداری ❤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
من شوهرم رفت سرکار تا ۱۴روز دیگه... کلا خونه نیست موقع بی بی چککککک... وای همش تو فکرم چطوری سوپرایز ...

چه جالب. شوهر منم رفته ماموریت. دیروز ساعت پنج عصر رفت. متاسفانه تا 4 هفته دیگه هم نمیاد😭

بخدا چنان بد خبرو بهم داد که همونجا بیهوش شدم تا برسیم خونه دوبار تشنج کردم  انشالله همچنین شم ...

انشالله گلم... انشالله هممون یه روز ب این روزامون فکر کنیم و بخندیم و بشه خاطره و بچه هامونم کنارمون دارن بازی میکنن😍

2740
نه عزیزم نیستی..

باشه مرسی 

پس احتمالا مشکل از چیزه دیگه ایه 

یه هفته عقب بیوفته جواب ازمایش  خون صد در صده؟

نوشته بود زیر ده منفیه بین 10 و 25 مشکوک و بالای 25 مثبت . 

مال من 5.5بود

همش استرس دارم 

من پریودم سه ماه بود ک سر ساعت بود 

یعنی یه ساعتم عقب نمیوفتاد

توکل بخدا عزیزم انشاالله همین ماه خدا نظر به دلمون کنه و حاجت روا شیم😍😍 موعدت کی هس؟

من والا دکتر گفتم ۱۴یا ۱۶ روز بعد ای یو ای برو ازمایش... موعدمم چهاردهم میشه..یعنی ۹روز دیگه🥰 خدایاااا میشه الان نی نی تو دلم باشه 😍

چقد بد دکترا اینقد نا امید میکنن ادمو... مگه علم غیب دارن اخه؟؟؟.  من دلم برات روشنه که یه ماما ...

بعضی دکترا واقعا بی ملاحظه ن. الهی بمیرم واسه خواهر منم همینطور شد مطلقا بهش گفت باردار نمیشی و شاید آی وی اف روت جواب بده. 

نمیدونی طفلک چه حالی داشت. مرد و زنده شد واقعا. 

بعد از سه سال و نیم خودش طبیعی حامله شد. الان بچه ش یک سالشه. 

وقتی خدا بخواد بچه میده. 

حضرت مریم بدون شوهر بجه دار شد. 

خواست خدا وقتی باشه تو هر شرایطی اتفاق میفته. 

انشالله گلم... انشالله هممون یه روز ب این روزامون فکر کنیم و بخندیم و بشه خاطره و بچه هامونم کنارمون ...

انشالله ❤

بغیراز شوهرمو مامانم کسی خبرنداره که من مشکل دارم هرکس میپرسه شوهرم میگه من نمیخام ولی میدونم چقد تو دلش حسرت داره 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍