2733
2739
عنوان

پرده اتاق خواب +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5238 بازدید | 80 پست
عزیزم میشه عکسشو ببینم

عزیزم نتم سرعتش پایینه واست عکس فرستادم ولی نشد فقط یه چیزی  بگم اینکه من پکیجمو بعد از پرده نصب کردم حالا که پرده افتاده روی رادیات اون قسمت برجسته وایمیسته تو حتما خواستی میل پرده بزنی تا اون اندازه که رادیات اومده جلو از سقف میل پرده رو بیار به سمت داخل بعد نصبش کن من مشکلم فقط همینه اگه  بلند دوست داری به حرف هیچ کس گوش نده چون هیچیش نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبلام توسی وکالباسیه.حریر کالباسی قشنگ میشه به نظرت

اره ولی طوسی ب نظرم شیکتره... زیرش کرم دوتا پروانه طوسی روش... مث اون پرده ها ک عکسشو فرستادم... فقط اونا رنگاوارنگه شما فقط طوسی یا کالباسی بزن. ولی برا اتاق خوابا رنگ ست وسایا اتاق خواب

2728
عزیزم نتم سرعتش پایینه واست عکس فرستادم ولی نشد فقط یه چیزی  بگم اینکه من پکیجمو بعد از پرده نص ...

مرسی عزیزم...خودم بلند دوس دارم همون ک عکسشو فرستادم چون با رنگ تختخوابم سته بعدم رنگ ملایمیه ارامش بخشه ولی کوتاه بشه بنظرم قناس میشه

تیکر رسیدن به آرزوم🤩

پرده بلند از سقف بزن..هیچی نمیشه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2738

این پنجره کوچیک نیستاااا

پرده اگه حریر باشه و بلند بگیری تا روی زمین ممکنه بسوزه

اینقدر پرده های خوشگل هست مدل کوتاه چه ایرادی داره اگه کوتاه باشه آخه همه چیز که نباید تکراری و کلیشه ای باشه ما چشممون عادت کرده به بلند ولی تنوعم خوبه بخدا قشنگ تره

کاش میشد بشی🖤💔
اره باشما بودم...خیلی قشنگه...حالا ببینم چی میشه دیگه الان شما شوفاژ روشن میکنی پردتو سیاه نمیکنه

نه اصلا سیاه نمیشه پرده ها خیلی مشخص نبود که برات عکس بذارم ولی پلیسه درست کردم خیلی خوشکل شده

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝
پس کجا بزنن؟

این همه جا حتماباید زیر پنجره بزنن ...خونه های مهر کلا بد ساختن

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
این همه جا حتماباید زیر پنجره بزنن ...خونه های مهر کلا بد ساختن

عزیزم جای استاندارد شوفاژ دقیقا زیر پنجره هستش اگه بقیه جای دیگه زدن بماند ولی این عکس دقیق و اصولی کار شده

کاش میشد بشی🖤💔
2706