2733
2739
عنوان

منم دلم میخواد لپ داشته باشم😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 96 پست

هانده رفته کلیی عمل کرده تا صورتش استخوانی بشه بعد زنا ایرانی لپ میخوان😐😂

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی صورتت  پر هست دوسش نداری؟  من شاید بینیم عمل کنم اصلا به چش نیاد صورتم ولی خب   ...

اگه بینیت رو عمل کنی گونه هات میزنه بیرون

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2731
میخوای توهم بزارعکستو

نه من عکس نمیذارم

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
چرا حالا

واا خب دوست ندارم☺

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2740
تا چندوقت خوردی؟موندگار شد یا بعد قطع قرصا رفت

یک ماه

والا فعلل که موندگاره هرچی تلاش میکنم لاغر نمیشه صورتم🥺🥺🥺

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
من که تا یک ماه هرروز مولتی ویتامین هموفیکس رو با ویتامینE  دوز ۱۰۰ با ناهار میخوردم بعد یک ماه ...

بعد چاقی صورتت موند یا برگشت؟چه مدت خوردی؟

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
بعد چاقی صورتت موند یا برگشت؟چه مدت خوردی؟

فعلا ک مونده😟😟😟

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2706