2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت با اون قیافه و هیکلت

| مشاهده متن کامل بحث + 3584 بازدید | 150 پست

اسی عکستونو دیدم بخدا هنگ کردم

اخه این تعریفایی که تو کردی فک کردم حالا چجوری هستی ولی واقعا خوشکلی اینو به جرئت و کاملا صادقانه بهت میگم شدیدا از همون شوهرت سری

واقعا حیف تو

شوهرت به جاش شبیه مارمولکه 

نکنه یوقت بخاطر این حرفا اعتماد به نفست بیاد پایینا

اخه من موندم چجووووری این بشر به تو گفته زشت

خودشم که اخه تحفه ای نیس

💏"You & me 💕make a wonderful "We

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی تعارف ندارم باهات اگه زشت بودی کلا پست نمیزاشتم اول خودت خودتو دوست داشته باش بعد توقع داشته باش بقیه دوست داشته باشن خیلی تاثیر داره این که خودتو قبول داشته باشی

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بعضی مردهای مریض وقتی خودشونو پایین تر میبینن  این حرفا رو میزنن که اعتماد به نفس و عزت نفس شمارو هم بیارن پایین 

اگه جدا شدن برات خیلی سخته سعی کن همینجوری به خودت برسی یکسره و اصلا محلش نده وقتی میاد خونه غذا و خونه اوکی باشه بعد بشین کتاب بخون دو سه روزه حالش سرجاش میاد

2731
پیجتو بزار تبلیغ کنیم 

خدا خیرتون بده بخدا دعاتون میکنم ب جون خودم

ممنونم که انقدر حالمو‌خوب کردین با حرفاتون 

دیشب تاصبح از بس گریه کردم سر درد گرفتم 

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
خدا خیرتون بده بخدا دعاتون میکنم ب جون خودم ممنونم که انقدر حالمو‌خوب کردین با حرفاتون  دیشب ...

دخترا تبلیع کنیم واسشون.. کمک کنیم بهم 

اهواز فلفلی سابق.. دیگه خط ندارم واسه ثبت نام. بیخیال شیدبا خط خاهرم اومدم 🤕
بعضی مردهای مریض وقتی خودشونو پایین تر میبینن  این حرفا رو میزنن که اعتماد به نفس و عزت نفس شما ...

امتحان کردم 

انگار ن انگار 

نمیتونم جدا شم 

تازه بهم گفت خانم .... همکارش خیلی بهتر از منه 😔

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
2738
امتحان کردم  انگار ن انگار  نمیتونم جدا شم  تازه بهم گفت خانم .... همکارش خیلی بهت ...

ولش کن بابا. حوصله داری بهش فکر میکنی.. 

اصلا جا خوردم. هیچ کدوم از حرفای شوهرت بهت نمی‌خورد.. خیلی خشکلی آخه.. ولش کن. زورش اومده خشکلی اون ...

اخه خواهر از ته دلش گفت 

از قیافه و چشاش معلوم بود 

با لحن خیلی بدی گفت 

نمیتونم بخدا کنار بیام 

خوشگل نیستم ولی خب ظلمه من ۴سال زندگیم همه سختیا رو تحمل کردم با همه چیزش ساختم اینجوری جوابمو بده

مگه لاغری یعنی زیبایی؟؟؟ عجب مدی شده؟؟؟

نه خانم. مد نیست

استارتر توی تاپیک قبلش گفته مثل گوریل شدم یعنی شکل بدی چاق شده...وگرنه خیلیا توپربودن رو به لاغری ترجیح میدن✋

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
اعتماد ب نفس من از مجردی تا حالا بخاطرکتک ها و حرفای پدرم و شوهرم کامل نابود شده منم دوس دارم کار ک ...

عزیزم😔

هنرمندی میدونم اما یه کاری که نون و آب باشه واست. من نمیدونم کجا زندگی میکنی اما کاشت مژه، کوتاهی مو و رنگ و.... اینا را یاد بگیر. طلا سازی و کارایی که هر کسی نتونه انجام بده همه جا آرایشگری رو بورس هست و موفق بعدا تو خونه هم میتونی کار کنی. اگه کسی باهات نیست پس باید قویتر باشی، یادت باشه زخمی که نمیکشه قطعا قویترت میکنی. با زندگی سختی که داشتی باید قویتر باشی. دنبال کار باش الان همه به خاطر پول بهم احترام میذارن متاسفانه، خودت به خودت ارزش بذار برای خودت زندگی کن پشت سرت هم نگاه نکن اما با سیاست و برنامه ریزی برای آینده

چند وقته ازدواج کروین

۴سال 

دوتا بچه دارم 

این ۴سال با همه چیزش ساختم 

ن عقد گرفتم ن عروسی ن یه ریال پول خرجم کرد 

اخه خواهر از ته دلش گفت  از قیافه و چشاش معلوم بود  با لحن خیلی بدی گفت  نمیتونم ب ...

از ته دلش نگف.. از ته زورش گف. بخدا خشکلی. بقران خشکلی.. این درک کن که شوهرت اعتماد بنفس نداره میخاد تورو بکوبه 

2706