2703
2553
عنوان

شوهرم بهم گفت با اون قیافه و هیکلت

3542 بازدید | 150 پست

نشسن جلو من حالم ازت بهم میخوره 

چشات مثه......مرغه دماغ و لبات مثه قوزمیت و وزغ میمونه قیافت.حالم از قیافه ات ب هم میخوره تازه با این قیافه نشستی جلو من میگی بهم محبت کن .

کاش هیکلت تیکه تیکه بشه ب حق قران و.....از این حرفا زد بهم 

خیلییییی چیز گفت و فوش داد ک فوش هاشو نمیتونم بنویسم 

از خودم بدم میاد 

بهش گفتم مگه شب خواستگاری قیافه منو ندیدی چرا منوگرفتی وقتی انقدر زشت بودم

گفت جادو کردین تو و خونوادت 😔

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃

خداکنه هیچوقت هیچ زنی این حرفو از کسی نشنوه مخصوصا شوهرش 

خیلی سخته 😔

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چرا گفت؟ تو چیا بهش گفتی قبلش؟

گفتم پاشو یکم پیشم باش بهم محبت کن برام وقت بذار

2714

عجب ادمی 🙄 

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
یعنی همینجوری یهو شروع کرد به گفتن؟ شما قبلش سیخش نکردی؟

قبلش گفتم یکم پیشم باش و بهم محبت کن 

خداکنه هیچوقت هیچ زنی این حرفو از کسی نشنوه مخصوصا شوهرش  خیلی سخته 😔

باید میگفتی دیگه ببین تو چی هستی که به من راضی شدی...

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …
2706