2733
2734

@نی_نی_یار_شب  

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب  

سلام وقت بخیر استارتر تاپیک بدون هیچ مدرکی آبروی یه کاربر رو بردن لطفا رسیدگی کنید 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
منم منتظرم مكملمو بگيرم برم😅

باید ویتامیندی و کلسیمتون چک بشه ،ماهی یکی پرل50000 ویتامین دی بگیرید اگ دیابتی نیستین گلوکزامین خوبه اماگرونه

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من جز ادب و احترام از شما چیزی ندیدم و به خاطر راهنمایی های درست شما خدا رو شکر پسرم کلی بهتر شد&nbs ...

الهی شکر 

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
2731
مرسی اخه مشکلم چیه

ترشح بیشتر هیستامین ازماست سل ها...الرژی هستش

ترشح بیشتر هیستامین ازماست سل ها...الرژی هستش

سلام جناب،علت بدن درد و خستگی حدود 6ماه چیه تابحال چنین سابقه ای نبوده،مثل حالتی که از ورزش یا بدنسازی برگشته باشیم

1401/01/01 __پسرم دقت کنید استیکر اشتباه نفرستید
الهی شکر

عذرمیخوام جناب،من دو مرتبه درفاصله دوماه پشت سرهم کرونا گرفتم،مشکل ریه دارم خوب نشده وداروی گیاهی مصرف کردم ازنظر خودم خیلی تغییری نداشته،هنوزم گاهی اوقات باخنده زیاد سرفه های سختی دارم به نظرشما چه دارویی باید مصرف کنم؟؟؟

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

خواهرم پس کو عکست؟؟؟؟ناراحتم کردی اما حلالتون کردم و واستون خوبی وارامش خواستارم

2738
سلام جناب،علت بدن درد و خستگی حدود 6ماه چیه تابحال چنین سابقه ای نبوده،مثل حالتی که از ورزش یا بدنسا ...

سلام کم خونی،ویتامین دی پایین..منیزیم چک بشه...و حتی سندروم خستگی مزمن ..

پریسا خانوم‌ ابروی کسی رو الکی بردن هنر نیست رو خودت کار کن‌ متاسفم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
سلام کم خونی،ویتامین دی پایین..منیزیم چک بشه...و حتی سندروم خستگی مزمن ..

مرسی،چند ماه پیش آزمایش دادم گفت که کمبود ویتامین دی داری ،دوهفته ای یکبار مصرف کن،ولی تغییر خاصی نکردم.راستی حدود هفت ماهی هم هست زینک پلاس مصرف میکنم ،ممکنه از عوارض زینک باشه؟

1401/01/01 __پسرم دقت کنید استیکر اشتباه نفرستید
عذرمیخوام جناب،من دو مرتبه درفاصله دوماه پشت سرهم کرونا گرفتم،مشکل ریه دارم خوب نشده وداروی گیاهی مص ...

سلام یسری  داروها هست مث گشادکنندهای برونش مث اسپری سالبوتامول ،،*سروتاید...یاداروهای مث مونته لوکاست،ایروکاست، درکنار کورتکواسترویدها کمک کنندس...متخصص ریه بریدط

سلام صبح به خیر شما پزشک هستید؟ 

سلام پزشک ن پرستار

2706