2737
2734
عرض ادب  سوزش سر دل داره  اما استفراغ و یبوست  اینا رو نداره  بعد غذا هم حالش ...

بیشتر ب رفلاکس میخوره ،اس امپرازول20 یاپنتوپرازول40 40دقه قبل صبحونه...فاموتدین20 30دقه قبل شام...فمی لاکت روزی یکی...بعد نهار شربت مالوژل اس همون الومینوم ام جی اس بعد نهار ...تا دو هفته بعدش جوابشو بدین توتایپیک من اگ زنده بودم ج میدم ... رژیم غذای یادشون نره اک بهترنشدن دکتربرن

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
بیشتر ب رفلاکس میخوره ،اس امپرازول20 یاپنتوپرازول40 40دقه قبل صبحونه...فاموتدین20 30دقه قبل شام...فم ...

چشم حتمن 🌺🌺خیییلی لطف کردین ان شاالله همیشه سالم و سلامت و خوش کنار عزیزانتون‌ باشین یه دنیا ممنونم‌

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم حتمن 🌺🌺خیییلی لطف کردین ان شاالله همیشه سالم و سلامت و خوش کنار عزیزانتون‌ باشین یه دنیا ممنون ...

حتما استفاده کنن واگ کسی دارید تزریقات بلده امپول نوربیون و ب کمپلکس هم هر هفته یکی تا دنس هفته بزنن ...ترگیب بشن باهم....زنده باشید

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
حتما استفاده کنن واگ کسی دارید تزریقات بلده امپول نوربیون و ب کمپلکس هم هر هفته یکی تا دنس هفته بزنن ...

بله حتمن  

ان شاالله بهترینها نصیبتون شه ممنونتونم‌

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2728