2737
2734
عنوان

خانما چکار کنم بچه شوهرم به درس خوندن علاقه نشون بده😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 126 پست
شاید کند ذهنه مدرسه استثنایا بنویسش

ببین کند ذهن نیست خواندن نوشتن رو یاد نمیگیره ولی براش علوم رو توضیح میدادم یا هدیه آسمانی بعدش ازش میپرسیدم همه رو جواب میداد حفظی ولی خب وقتی تو برگه نمیتونه جواب رو سر جلسه امتحان بنویسه صفر میگیره مردود میشه تا وقتی خواندن نوشتن یاد نگیره فایده نداره

داریم منتهی باید شوهرم سرویس بگیره این خسیس حتی لباسم واسه بچش نمیخره عموهای بچه میخرن سر و لباس&nbs ...

ببخشید عزیزم این سوالو میکنم ولی فکر کنم سوال تموم خانما باشه...خودت از زندگی با شوهرت راضی هستی؟برای بچه فقط خسیسه یا کلا خسیسه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم خدا خیرت بده چقد تو مهربونی  به نظرم با بازی راحت بشه بهش یاد داد بعد اینکه حتما حتما با ...

مامانش نیست یه ساله بوده طلاقشو گرفته بچه رو تحویل باباهه داده دیگه میگن همون وقت ازدواج کرده

2740
شما چند سالتونه؟

من ۴۲ ولی اصلا بهم نمیاد هرکی منو می بینه می گه نهایت ۳۱ ولی انقدر اذیت شدم سختی کشیدم که ازخودم متنفر می شم که چرا بدون عقل واین‌که حرف پدرومادرمو گوش نکردم وچنین ازدواجی کردم 

خودت خونه بهش یاد بده  تایاد بگیره بعدش تشویقش کن به درس کلی مهربون باش باهاش ازادمای موفق حرف ...

شوهرم نمیزاره پولم نمیده چیزی بخرم لباس بچش رو هم زورش میاد پول بده بخرم هر روز صبح بچشو میبره با خودش سرکار غروب میارش خونه