2737
2734
عنوان

خانما چکار کنم بچه شوهرم به درس خوندن علاقه نشون بده😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 126 پست
ممنون‌ من ی خواستگاردارم همه چیش اوکیه مامانم می گه نه که نه می گه نمی زارم زن مرد ی بشی که زنشو طلا ...

مامانت کار درستی میکنه

منم جاش بودم همین کارو میکردم

وخدایی که بشدت کافیست⁦(◔‿◔)⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون‌ من ی خواستگاردارم همه چیش اوکیه مامانم می گه نه که نه می گه نمی زارم زن مرد ی بشی که زنشو طلا ...

مادرت راست میگه ...صبور باش اتشالله مورد بهتری بیاد برات...سخته این جور زندگی کردن که...

ماشالله چه پدری مدارس استثنایی ندارین تو سهرتون؟

داریم منتهی باید شوهرم سرویس بگیره این خسیس حتی لباسم واسه بچش نمیخره عموهای بچه میخرن سر و لباس 

خیلی فکرم درگیره من این بچه رو میفرستم سوپری میگم ماست کم چرب بگیر روی ماست رو حتی نمیتونه بخونه میره ماست پرچرب میگیره میاره یعنی در این حد خواندن نوشتن بلد نیست موندم آینده اش میخواد چی بشه😞

2740
سرازدواج اولم حرفشو گوش نکردم سوختم ولی قسم خوردم این سری هرچی مامانم بگه گوش کنم  

افرین

من خودم خیلا رو دیدم که به حرف پدر مادر گوش نکردن و بدبخت شدن

وخدایی که بشدت کافیست⁦(◔‿◔)⁩
ی سوال دارم ازتون ربطی به تایپیکتون نداره همسرتون که طلاق گرفته شما الان اززندگی باهاش راضی هستید ؟ ...

مادرت راست میگه ازطرف من دستشو ببوس بگو ای کاش ای کاششش ای کااااششششش مادرمنم هیچوقت نمیذاشت بامردمطلقه ازدواج کنم😢😢😥😥کاااااش میشد لحظه هارا پس گرفت😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا شکرت شکرت شکرت