2737
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 10450 بازدید | 179 پست
ای بابا چرا دل بنده خدارو میبرزونید خب بعضی مردا واقعا مشکل دارن که باید بررسی شه، دلیل نمیشه هرکی ...

اخه سردی جنسی فقط نیست که

بوس و بغل و حرف و صحبتم میگه ندارن

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

والا یکی مثل من فراریم از شوهر هاتی که دارم یکی ام مثل شما من نمیدونم هیچی وسط نداره یا زیاد یا کم 

ولی تا اونجایی که میدونم مشکلی داری ولی اینجا نمیتونم مطرح کنم 

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﻪ، ﻣﺎ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﻢ ﮐﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻭﺑﺒﯿﻨﯿﻢ !ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻧﺠﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺨﺸﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻔﺮﺕ، ﺷﺒﮑﻪ ﻣﻬﺮﺑﻮﻧﯽ، ﺷﺒﮑﻪﺷﺎﺩﯼ ﯾﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯ .ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ، ﺩﯾﺪﻥ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ،ﺫﻫﻨﺖ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺒﮑﻪ !ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﮔﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ، ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﻐﺰﺕ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺗﻪ !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردها هرچقدردورشون مثل پروانه بچرخی دورشون،فکرمیکنن چه مردخاصی هستن که لایق این رفتار وبرخورده!

یه مدت بی محلش بکن وخودتو کنترل بکن

پیشنهادنده بی هیچ عنوان

اگرمشکلی واختلافی دارید به فکرچاره باش وفکرمیکنم یه مشکل دیگه ی هست که شماروازهم دورکرده

2728

یه مدت بهش بی محلی کن انگار وجودخارجی نداره ولی از اونطرف کنترلش کن مخصوصا گوشیشو شاید داره بهت خیانت میکنه

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2740
نمیاد میگه تو مریضی برم برات یه دارو بخرم یکم میلت کم بشه

مگه چن شب یبار میری سراغش که میگه میلت زیاده 

بنظرم ببرش دکتر یا مریض یا بیرون سیر میشه

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     

واااحالا رابطه رو میگیم بخاطر مزاج سردش شاید کمتربخواد یاکلا نخواداما بغل کردن همدیگه وبوسیدن ازعشقو علاقس اینجورکه معلومه شوهرت اصلا علاقه ای نسبت بهت نداره یا احتمالا دوستت نداره مگه میشه ادم زنشو نبوسه یابغلش نکنه یکم قضیه مشکوکه عزیزم

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

میخوام یه چیزی بگم میریزید سرم میگید خرافاتی

ولی ببین جدای از مشاوره و خیانت و...

مورد خیلییی زیاد داریم مثل شما 

یک حروم زاده میاد با طلسم و جادو و... شوهرت رو میبنده که نسبت به تو حسی نداشته باشی

که طلسم هست

وقتی بسپاری دست آدم که علمش داره مشکلت حل میکنه

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
یه مدت توبی محلش کن  نازنازیش کردی تومیری اون پروع شده دیگه

نمیاد اخه طرفم امتحان کردم از خداشه تو خواب شده ارضا شده ببخشید شورت کثیفشو انداخته تو ماشین دیدم مثلا خیلی وقته بوده رابطه نداشتیم اینجوری شده ولی طرفم نیومده

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
2706