2737
2734
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122236 بازدید | 1081 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

‏استارتر شما الان از زندگیتون راضی هستین احساس خوشبختی می کنی؟شوهرت خوبه یا نه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728

واقعا غم انگیز بود 

استارتره عزیز ممنون از حوصله ای که داشتی...من مادربزرگتو اونجایی که بچشو میگیرن ببرن گردش و دیگه برش نمیگردونن کاملا درکش میکنم.من همچین چیزی سرم اومده..و تا شونوزده روز ضجه زدم..خیلی سخته خدا سره هیچ مادری نیاره...خدا داییتو بیامرزه..،😔

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

عزیزم از اول پیگیر داستانت بودم ولی موفق نشدم کامل بخونم اگه کاملش رو گذاشتی لایکم کن.مرسی

درمیان مردمے ڪ میدوند براے زنده ماندن آرام قدم برداریم برای زندگے ڪردن✌

چقدر دلم برا مسعود سوخت 

طفلک به نظرم زندگی نکرد 

دوری از مادر 

مرگ پدر 

فلج شدن 

ترک همسر 

تحقیر توسط بچه هاش 

خدا روحش رو شاد کنه 😭

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
اره اتفاقا خودش هی میگه بچه ها چی گفتن من روم نمیشه از پَست بازی بعضی کاربرا بهشون بگم میگم همدردی ک ...

دلم سووووختا براش قلبم فشرده شد همش طفلک چقد رنج کشیده ست کاش بگید فیلمشو بسازن

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2738
امروز مادرشوهر من سرسفرع بهم گفت طلاق بگیری هیشکی نگات نمیکنه 😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣منم گفتم اتفاقا خودم ...

واقعا بهت اینجوری گفت؟

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
دیروز دوبار برگردوندن خودشونم ترکوندن

سلام 

عزیزم از طرف من مادربزرگت رو ببوس جنگیدنش با سرنوشت  توی اون سن کم واقعا قابل ستایشه  بگو برام دعا کنه میگن کسایی ک زندگیشون سخت بوده خدا دوسشون داره بگو از ته دل برام دعا کنه شاید زندگی روی خوشش رو هم بمن نشون بده

منم دوست دارم داستان زندگیمو بدون سانسور بنویسم  خیلی سختی کشیدم...اونم تو خونه پدرم اینقدر سرگذشتم دردناک و حیثیتیه  ک تا قبل مرگم نمیتونم منتشرش کنم انشالا هیچ دختری سرگذشت منو تجربه نکنه 

خانوما عاااجزانه ازتون میخوام قبل بچه دار شدن زندگیشونو بسنجن اگر شرایطش رو ندارین بچه نیارین بچه باید تو امنیت و اسایش بزرگ بشه 

از همتون التماس دعا دارم❤ 

‏اونیکه که بد بودنِ خودشو جار میرنه شرف داره به کسی که نقابِ خوب بودن زده ولی ذاتش کثیفه...
ی مشت ادم بیکار ریختن تو این تاپیک استارترشم 3 روزه همتون رو معطل کرده  3 روزه هی همه تاپیک م ...

به تو چه

ما دوست داریم داستان خیالی و آبکی و چرت و پرت بخونیم 

خودت چرا ۳ روزه علافی 

چون بیکاری دیگه 

ی مشت ادم بیکار ریختن تو این تاپیک استارترشم 3 روزه همتون رو معطل کرده  3 روزه هی همه تاپیک م ...

اره والا 

پس کی اتم هارو بشکافه اینجا ؟موندن رو زمین 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋