2737
2739
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122236 بازدید | 1081 پست
اره عزیزم

واقعا که شوهرت شورش رو درآورده. الان زن 40 ساله، هست از بس ناز و عشوه دارن ، ادم خوشش میاد.

بعدش شما با چهره خوبی که دارید، شوهرتون ابراز پشیمانی میکنه که چرا زن دبیرستانی نگرفته!!!! این دفعه اگه گفت: بهش بگو: اگه دختر دبیرستانی میگرفتی، همون سن میموند برات؟؟؟؟

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی مشت ادم بیکار ریختن تو این تاپیک استارترشم 3 روزه همتون رو معطل کرده  3 روزه هی همه تاپیک م ...

شما هم که پیگیر بودین و تایپک ها رو میدیدین پس خودت هم خیلی بیکاری.و اینکه مقصر یه عده عقده ای گاو بودن که می ترکوندن.چه واقعی باشه چه تخیلی ما لذت بردیم

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
2728
به تو چه ما دوست داریم داستان خیالی و آبکی و چرت و پرت بخونیم  خودت چرا ۳ روزه علافی  چ ...

آره بابا خودش بیکار و علاف تو سایت می گرده از همه تایپک ها هم خبر داره🤣اونوقت میگه ما بیکاریم!ای خدااااااااا

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش

هم مامان بزرگت هم مسعود خیلی زجر کشیدن

بیچاره مسعود باباش مرد چند سال از ماددش دور بود فلج شد هنسر بی معرفتش هم که ترکش کرد بچه هاشم که اصلا هیچی..

2738

من تا اونجا ک گفته بود  با علیرضا قرار گذاشته خوندم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
😂خدانکشتون  انقد بین کامنتای اسی بقیه مزه ریختن نتونستم با داستانش برم تو حس

بهتر که نرفتی تو حس وگرنه مینشستی گریه میکردی😁

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          

استارتر عزیز 

میشه شما یه تاپیک بزنید کل داستان اونجا بزارید ما بریم بخونیم اینجوری قاطی پاتی شده تاپیک قفل باشه

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂