2733
2734
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122236 بازدید | 1081 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشه دوباره از اول بزاری ،فقط قبلش تایپ کن ،و پشت هم بزار،که سریع بخونیم قبل اینکه بترکه،هر وقت آمدم بخونم ترکید،همون چند پارت اول را خوندم،مرسی،اگه داستان را گذاشتید لایکم کن

بیش از حد خوبی نکن
2740
@نی_نی_یار_شب    خوب حالا ک اینقدر مهربونید و برخلاف تصور همه ما ظاهر شدین و داستان اسی ...

معرفی شدم همین

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من قبلابایه شماره دیگ عضوبودم الان میخام اونوبرگردونم میتونم ؟فقط شماره اون وحفظم وخطم خاموش هست امک ...

با تماس با ما صحبت کنید لطفا

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلاممیشه تاپیک یکی مونده به آخری من،و اون که اسم مادرشوهر توشه حذف کنی؟ شناسایی شدمنمیخوام بدونن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4946057/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

نی نی یار تکلیف کاربریهایی که تعلیق میشن چی میشه؟ برای همیشه حذف میشن؟

بعضی ها برای  همیشه بسته میشن اما غالبا بعد از یه مدت باز میشن

2706