2733
2734
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122236 بازدید | 1081 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم کمتر ازون بدبخت نیستم بهم رفتیم انگار

وای نگو 

داستان زندگیتو خوندم  درسته سختی کشیدی ولی بنظرم یک صدم سختی مادربزرگتو نکشیدی خدارو شکر تو از پدر شانس اوردی مگه نگفتی تو جریان بهم زدن نامزدیت با پسر همسایه حتی جریان به مادرت نگفته 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2742
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4946057/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

نی نی یار تکلیف کاربریهایی که تعلیق میشن چی میشه؟

برای همیشه حذف میشن؟

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2740
وای نگو  داستان زندگیتو خوندم  درسته سختی کشیدی ولی بنظرم یک صدم سختی مادربزرگتو نکشیدی خ ...

بله گفتم به مادرم دلیلشو نگفت خداروشکر چقد خوب یادته عزیزم

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
عزیزم باید به نی نی یار حذف تاپیک بگید فرئا صبح ده و نیم هست

من قبلابایه شماره دیگ عضوبودم الان میخام اونوبرگردونم میتونم ؟فقط شماره اون وحفظم وخطم خاموش هست امکان برگشت هست؟

نظرم فقط واس استارتره پس دخالت بیجانکنیدمث نخودآش نباشین حوصله بحث ندارم 

اسی لینک تاپیک زندگی خودتم بزار 

بالای 100 صفحه تاپیک داری 

نمیشه بگردی اخه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706