2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ميشينه  دخترا حرف گوش كن هستن  پسرا اصلا خيلي سختن

من پسرم دارم عزیزم البته ۳ سالشه...راهش فقط اقتدار شماست...بهش میگی نوشتن تکالیفت واسه من مهم نیس میتونی کل روز تو اتاقت بمونی و ننویسی ولی اگه تی وی میخوای یاهرچیز دیگه ایی که واسش مهمه راهش اینه که تکالیفتو بنویسی اونم فقط تا ساعت فلان وقت هس بعدش پذیرفته نمیشه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
پسر ها خيلي فرق دارن رفتاري

از اولین روز زندگیش تمام تلاشمووووو کردم بهترین هارو فراهم کنم بهترین وسیله ها بیشترین توجه ها ولی ... نتیجه اون چیزی نیست ک دلم میخوادد

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
من پسرم دارم عزیزم البته ۳ سالشه...راهش فقط اقتدار شماست...بهش میگی نوشتن تکالیفت واسه من مهم نیس می ...

تي وي خاموش ميكنم تبلت بر ميدارم با به چيز ديگه خودشو مشغول ميكنه 

2740
من ديگه بريدم خودم هم باردارم اين امسال بيشتر سواستفاده ميكنه 

پسر ها دقت تمرکزشون ضعیف تر از دختراس یکمم ب بیش فعالی اضافه میشه بهش هیچی دیگه پیر شدیم رفت 😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
اوه كوچولر هست  بزرگتر كه ميشن سخت تر ميشه تا كوچيك هستن پسرا بهتر ميشه كنترل ش كرد

حالا کوچیکه در این حد سختی داره برام ببین وقت مدرسه اش چی میشه فقظطططط فکر بپر بپره همین 

من دخترم کلاس اول فوق العاده شیطون و حرف گوش نکن . ولی من چون خودمم درسم خوب بود خیلی برام مهم تحصیل . از ساعت 1تا 4زمان درس خوندن تلویزن خاموش تو سکوت . انقدر با جذبه میگم درس شروع شد که خودمم از خودم میترسم . باید ساعت تعیین کنی کوتاه هم نیای اونم عادت میکنه به مرور

2706