2752
2734
عنوان

یه صحبت خواهرانه با پسرای سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 119 پست
من مدل پایینی اسپورت میزنم که خواهانم کم باشن ولی تک باشن  ننه

هر چقد بیشتر حرف میزنی خز و خیل بودنت بیشتر مشخص میشه

تو رو خدا دیگه هیچی نگو😂

پسری که میاد سایت بارداری و زایمان دیگه تکلیفش مشخصه😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من مدل پایینی اسپورت میزنم که خواهانم کم باشن ولی تک باشن  ننه

عقب مانده ذهنی پس   هم کمن   هم تک

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
اونروز چی گفتی بهم؟

کدوم روز

چی گفتم

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2731
هر چقد بیشتر حرف میزنی خز و خیل بودنت بیشتر مشخص میشه تو رو خدا دیگه هیچی نگو😂 پسری که میاد سایت ...

😂😂😂😂اومده اینجا مجازیه کسی نبینتش خواهانش بشه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣

کدوم روز چی گفتم

نمیدون ریپلای کردی منم نخوندم الان یادم افتاد یکی دوروز پیش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
والا ما هم تک دختریم هم شاغل هم تحصیل کرده هم خوشگل نمیدونم چرا قحطش اومده😑😂

خدا یک جذابشو نصیب کنه  

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
نمیدون ریپلای کردی منم نخوندم الان یادم افتاد یکی دوروز پیش

یادم نیست

بچه ی کیه این؟ دستشو ول کردن گم شدا سر از نینی سایت درآورده به جای برنامه ی شاد😂

اتفاقا درست اکمده اسمش روشه نی نی سایت ما باید بریم بیرون🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

آها فهمیدم تو اسکیزوفرنی داری😂😂😂😂

اگ تو تک روان پزشکشم باشی که پیشت اروم شم بیشتر تنهاییشو ترجیح میدم

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
یادم نیست

گفتی میخوای بیامنوبزن پیدات کردم بزنمت😃😃

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔