2733
2734
عنوان

یه صحبت خواهرانه با پسرای سایت

749 بازدید | 119 پست

پسراااا سر عقل بیاید انقد دنبال دختر ،تک دختر ،پولدار ،شاعل و...نباشین ک صد لول ازتون بالاتر باشه اگ اینطور باشه سر هر ناملایمتی میزاره میره

درستش اینکه که دختر یه لول کم تر از پسر باشه که چیزی واسه از دست دادن داشته باشه واسه زندگیش بجنگه

از ما گفتن بود

چون دیدم ک میگم

اونام به حرفت گوش کردن

گفتی چند لول ؟😁

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به نمایندگی ازپسرها چشم😃😜

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

😐😐😑

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2738

من که دختر از خودم لول بالاتر ندیدم تو زندگیم🙄

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2706