2733
2734
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90281 بازدید | 307 پست
ببین من در مورد همین ضعیف شدن چشم پرسیدم

اوکی ممنونم .پس یه مشت چرت پرت از بچگی کردن تو گوشم 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

عزیزم خودارضاییو اگه شوهر انجام بدم ک دیگه خود ارضایی نیس 

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها خود ارضایی عادیه؟؟؟؟؟ یعنی همه انجام دادن حداقل یکبار؟؟؟

من از نوجونی انجام دادم تا دو سه روز قبل عروسیم. نه دیوونه شدم و نه روانی...

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2728
بله گلم اگه مسلمون باشی و مرجع تقلید داشته باشین.اون منبع بهتون میگه

مکارم شیرازی مرجعم هستش...مسلمون هم هستم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
گلم چند وقته متاهلی 😄

۵ساله بابا.پیرم خخخخخخخ.

2738
من از نوجونی انجام دادم تا دو سه روز قبل عروسیم. نه دیوونه شدم و نه روانی...

تو دیگه کی هستی

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
من کلا همیشه دعوا راه میندازم با همسرم سر این مسایل خیلی معتقدم...مخصوصا یه شبایی برای باردار شدن با ...

دعوا ننداز.اجازه بده هر دوتاتون استفاده كنيد.در زمان اقدام هم اصلا به چيزي فكر نكن همون فكرها اجازه نميده تا اقدامت موفق باشه

ما ملت حسينيم
دعوا ننداز.اجازه بده هر دوتاتون استفاده كنيد.در زمان اقدام هم اصلا به چيزي فكر نكن همون فكرها اجازه ...

ممنون .چشم

2706