2737
2739
دم اذان..از ته دل ... به زبون خودم از خدا یه چیز غیر ممکن خواستم... خواهرم نزدیک 8سال بود بچه دار ن ...

میشه توروخدا دم اذان ها که شد منو یاد کنی اسمم حدیث هست

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خوندمش نشد

⁦⁦😔

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
2738

از توسل به آقا امام رضا و توسل به آقا امام زمان به نیت حاجتم صدقه میدم واسه سلامتیشون وازشون میخوام دعام کنن همیشه هم جواب میگیرم و از چله سوره حشر و یاسین و دعای توسل هم نتیجه گرفتم الهی تمام حاجتمندها حاجت روا بشن 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
برای من واقعامعجزه کرد.ولی با تمام وجود تکرار کردم‌

خدارو شکر عزیزم

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
میشه توروخدا دم اذان ها که شد منو یاد کنی اسمم حدیث هست

حتما عزیزم..ولی خودتم اینکارو بکن...

من واقعا قبلبن مطمئن بودم خدا معجزه میکنه.... اصلا انگار منتطر بودم.... هر روز به خدا میگفتم خدایا دیگه صبرم تموم شد پس چی شد حاجت من؟

اخه تا خواهرم بچه دار نشده بود منم نشدم... 5 سال صبر کردم اون که باردار شد بعدش من بچه دار شدم..

نیت کرده بودم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
برای من دعا کن عزیزم لطفا

حتما عزیزم..من همیشه میگم..خدایا نیت های ما چیزی از بزرگیت کم نمیکنه...دعای همه رو براورده کن

حتی میگفتم...خدایا به جق کسایی که این دوم اذان به امید تو دارن دعا میکنن...صدای منم بعد از همه بشنو

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2706