2733
2734

با هیچی خیلیییی چله گرفتم ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده⁦😔

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از ابراهیم.هادی بخواه.چله زیارت عاشورا،توسل به علی اصغر و.حضرت رقیه،نماز امام رضا، نماز استغاثه حضرت زهراا

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2738

یه دعا تو نت بود نوشته بود راوی گفته اگر اجابت نشد منو نفرین کنید بگردی هست.....باور کن هنوز کامل هم نخواندم ولی با تمام وجود تکرار کردم حتی تو خواب و بیداری و بعضی وقتا معنی فارسیشو میگفتم‌.برا من معجزه بود

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دم اذان..از ته دل ... به زبون خودم از خدا یه چیز غیر ممکن خواستم...

خواهرم نزدیک 8سال بود بچه دار نمیشد..و تمام دکترا نا امیدشون کرده بودن.... 

یهو معجزه شد.... در امید به رومون باز شد... خارج کشور بودن همینطوری میره به یه کلینیک سر میزنه ... ولی مطمئن بود که نمیشه

یهو یه راه جدید اختراع شد و مثل معجزه بچه دار شد..

الان یه بچه ماه داره..

اون بچه معجزه ی منه.... دم اذان هر روز خدارو شکر میکنم.....

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
یه دعا تو نت بود نوشته بود راوی گفته اگر اجابت نشد منو نفرین کنید بگردی هست.....باور کن هنوز کامل هم ...

دعای مقاتل هست فکر کنم من انجام دادم نشد

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
2706