2737
2739
عنوان

چرا همه دارن درباره مادربزرگ تاپیک میزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 53 پست

باز ترکید ک

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
ادمای مدعی مثل شما همیشه تبل تو خالی هستن . تجربه ۳۲ سال زندگی بهم ثابت کرده . 

😐

بنده مدعی نیستما 

من اصلا داستان های ایشون رو نخوند... 😉

ولی پیج بلاگرش رو دنبال می کردم گفته شکایت می کنم 😉

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم عزیزم . شما اگه یکم اهل پطا لعه بودی به سلیقه دیگران توهین نمیکردی 

من به سلیقه ی کسی توهین نکردم قشنگ جان... 

فقط گفتم به جای دروغ می تونید رمان های اینترنتی بخونید... 

اینطوری حس نمی کنید یه نفر داره سرکارتون می زاره... 😉

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
😐 بنده مدعی نیستما  من اصلا داستان های ایشون رو نخوند... 😉 ولی پیج بلاگرش رو دنبال می کردم ...

اگه مدعی نبودی نمیگفتی برین فانتزهای یک نوجوانو بخونین ادم اگه اهل مطالعه باشه به هیچی رحم نمیکن هر چی بیاد دم دستش میخون. شما که انقد ادعا داری چرا وقتتو تو این سایت که همه تازه عروسای  دهه هشتادین وراجب شوهر ومادرشوهرو خواهر شوهر حرف میزنن هدر نده گلم حیفی

2728
اگه مدعی نبودی نمیگفتی برین فانتزهای یک نوجوانو بخونین ادم اگه اهل مطالعه باشه به هیچی رحم نمیکن هر ...

در رابطه با چند خط آخرتون باید بگم اگه یه نگاه به محتوای تاپیک های من بندازید کامل متوجه می شید که بنده چرا اینجام... 😉😉😉😉😉😉😉😉😉

در پاسخ چندخط اول هم باید بگم 

آدمی که مطالعه می کنه هرچیزی رو نمی خونه اتفاقا برعکس چیزایی که به درد اندیشه ی درستشون می خوره رو انتخاب می کنن 

اون فانتزی هایی که شاید همه دوستشون داشته 

سیستمشون اینطوریه که دو نفر عاشق هم می شن یه سری زندگی غیر واقعی و به تصویر می کشه اخرم یکیشون میمیره 

ترجیح می دم به جای خوندن این چیزا یکم از نظریه های آقای کارل گوستاو یونگ و مطالعه بکنم...😉

همون رمانهای فاخری که شما مطالعه میکنین هم دروغ  ایکیوسان

بنده رمان نمی خونم 😉😉😉😉

گفتم نظریه 

دوباره متن رو مطالعه بفرمایید... 😉😉😉😉

در رابطه با چند خط آخرتون باید بگم اگه یه نگاه به محتوای تاپیک های من بندازید کامل متوجه می شید که ب ...

چه یهو  لفظ قلم شدی . عزیزم علاقه ای به خوندن تاپیکات ندارم دقیقا به همون دلیلی که خودت گفتی دیگ منو ریپلای نکن عزیزم .  فقط یاد بگیر با ادمها خوب جرف بزن . حالا باهر سطح از هوش و فرهنگ وعلاقه . این ساده ترین چیزیه که ادم باید یاد بگیر  دختر جان

2740
  چه یهو  لفظ قلم شدی . عزیزم علاقه ای به خوندن تاپیکات ندارم دقیقا به همون دلیلی که ...

الان باهاتون بد حرف زدم قشنگ جان؟ 🤔

نظرتون برای من کاملا محترمه خیلی ها بدون اینکه تاپیک های من رو بخونن از کنارشون رد می شن بعضی ها هم از تاپیک های من خوششون میاد...

دوست ندارم کسی ازم ناراحتی به دل بگیره... 

لطف کنید و پاسخ گو باشید شاید بتونم رفعش کنم...