2737
2734
عنوان

چرا همه دارن درباره مادربزرگ تاپیک میزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 53 پست
کسی میدونه آخرش چی میشه؟

هنوز تا آخرش رو‌نگفته

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
دروع وراستش مهم نیست یکم جالب بود برام 

چی براتون جالب بود؟ 😁

خب برید رمان های اینترنتی که فانتزی های ذهنی نوجوون هاست رو بخونید... 😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تاپیک‌ اولی داستان مامانبزرگه ‌برگشت برید سر بزنید

کو کجا میشه لینکش رو بزاری میخوام بیام بخونم ببینم چیه که اینقدر جنجال به پا کرده

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐
2731
درسته زخم خورده ان. اما خب نیان تو تاپیک و عبرتی بشه براشون.. و اینکه همه رو نباید ب ی چشم دید ک...& ...

ولی واقعا این تاپیک مادربزرگم یکم غیر منطقیه 

مثلا می گه مادربزرگم داستانش رو فقط برای من تعریف کرده 😐

ایشونم دست از پا دراز تر همه چی رو گذاشته تو نی نی سایت 😐😐😐😐😐😐😐😐😐

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
هیچی کلی با داستان های مزخرفش که تراوشات ذهنیش بود و عکس یه بلاگر ترکیه ای اشک بچه هارو درآورد اخرم ...

وا خوب چیه ب چشم ی داستان و رومان نگا میکردن میخوندن محض سر گرمی ملت رد دادن. 

مگه اینجام پیگرد قانونی و اینا هس😅😂😂

وا خوب چیه ب چشم ی داستان و رومان نگا میکردن میخوندن محض سر گرمی ملت رد دادن.  مگه اینجام پیگر ...

آره هست 😁😁😁😁

ملت کلی گریه کردن با داستان هاش 😁😁😁

2738
وا مگه میشه زن 90 ساله سه سالگیش یادش بیاد از اولم دروغ بود 😶

😂😂😂

ای بابا لااقل ب چشم ی رومان میدیدن دوستان گزارش زن و می‌خوندن نمیخوندم میزدن از تایپک بیرون میذاشتن منی که ب چشم ی رومان و داستان نگا میکردم میخوندم. 

بابا تو صفحه 9 موندم اصلا ی جوریم تو کف داستانه موندم

کو کجا میشه لینکش رو بزاری میخوام بیام بخونم ببینم چیه که اینقدر جنجال به پا کرده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5278811/داستان-عشقی-مادربزرگم-فقط-به-من-گفته-بین-نوه-ها?page=3

صفحه سومم خودم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
کو من نمی بینم منو تگ کن خواهشا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5278811/داستان-عشقی-مادربزرگم-فقط-به-من-گفته-بین-نوه-ها?page=3

این صفحه سومه

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2706