2410
2553

جریانش چی بوده؟ من ندیدم

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐

منکه بعد از گلبهار پشت دستمو داغ کردم دیگه تو اینجور تاپیکا نرم

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چون دارن از فضولی اینکه نفهمیدن داستان چیه آتیش می گیرن... 

ها ها ها 😈😁😁😁😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ی خانومه بود ک مادر بزرگش داستان زندگی سو از 3 سالگی تا بزرگ سالگیش رو براش تعریف کرده بود بلاهایی که سرش اومده تو زندگی ی جورایی مثل رومان بود خیلی جذاب بود همه میخوندن حالا ی عده بیشعور هی گزارش میزنن میترکه. 

2714
ی خانومه بود ک مادر بزرگش داستان زندگی سو از 3 سالگی تا بزرگ سالگیش رو براش تعریف کرده بود بلاهایی ک ...

وقتی داستان گلبهارم ترکید همین چیزارو گفتید دیگه... 

بعد معلوم شد همه چی دروغ بوده... 😒😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
من این داستان رو نخوندم.. اما الهی هرکی گزارش میزنه دستاش سرشار از زگیل و اگزما شه😁 

چرا؟ 😁

بچه های سایت دیگه بعد از گلبهار اون آدم های سابق نمی شن

همه تاپیک های داستان رو گزارش می زنن...😁

2706