2733
2739
عنوان

بچه ها بنظرتون کم درامدترین شغل چیه !!!!!بنظر من کافی نتی هست !!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6258 بازدید | 70 پست
سلام  نه اشتباه میکنی من ۲ ماهه کافی نت زدم، مبالغمم خیلی زیاد نیست اما این ماه با اینکه هنوز ...

آخه چه جوری عزیزم ،!!!

مثلا طرف لباس فروشی داره لباس میاره صد هزار ولی به مشتری میده دویست هزار !!!

صد هزار سود می‌کنه یهویی!!

ولی من هروقت رفتم کافی نتی بیشتر از پنج هزار یا سه هزار نمیگیرن!!!!خب شما مگه چقدر میگیری ؟؟؟؟

من خودم تو کافی نتی دیدم پنج تا مشتری داشت سر جمع پانزده شانزده نشد !!

من شهرستانم !! برای کار کاافی نتی هروقت میرم یا سه میگیرن ،،یا دوهزار میگیرن  یه موقع ثبت ...

نرخ اتحادیه برای انواع ثبت نام ۲۰ تومن هست.

برای ثبت نام ماشین سری اول ۴۰ تومن سری بعد ۳۰ تومن

اونا خیلی کم میگیرن، شاید میخواد جا بیفته بعدا شایدم قیمتارو نمیدونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوگلم مگه بیل میزنن دوتا کلیک میکنن دیگه

خب کار خودشون آسونه و بیشتر از دو دقیقه هم وقت نمیبره،،به قول شما دوتا کلیک می‌کنه  ولی اون سزمایهه ای که کافی نتی زدن زیاده !!!

مثلا دوتا کامپیوتر و دستگاه چاپ و اینا ،،،پول کرایه !!!پول برق

حساب کن چقد میشه دیگه 

آخه چه جوری عزیزم ،!!! مثلا طرف لباس فروشی داره لباس میاره صد هزار ولی به مشتری میده دویست هزار !!! ...

من چون قیمت اتحادیه امسال یه دفعه خیلی زیاد شد همون قیمت پارسال میگیرم، مثلا انواع قبت نام رو ۱۵ میگیرم، ابلاغیه رو ۵ میگیرم . نرخ اتحادیه پارسال هرچیه من همون قدر میگیرم

2731

اتفاقا به نظر من شغلشون خیلی درآمدزاست

ما یدونه نزدیکمون داریم قیمتاش اصلا ارزون نیستن

کم درآمد ترینم کارگری نسبت به کاری که میکنن...این همه زحمت میکشن فشار جسمی فراوان بعد حقوقشون یه تومن،دو تومن...بخدا که ظلمه...اگر کسی پشت میز میشینه ریاست میکنه میلیاردی پول تو حسابش جابجا میشه بخاطر اینه که اون کارگرا دارن جون میکنن کار میکنن براش...نمیدونم چرا ارزش کارشون دیده نمیشه...حرفم که میزنی میگن فلانی درس خونده خب اینا هم میرفتن درس میخوندن...خیلی دلیل مسخره ایه🙄😒

2738

دوست پسرم کافی نت داره،،البته دوست پسر سابق

خیلی درامد داشت

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
برای زدن کافی نت چقدر سرمایه نیاز ؟

من ۳ تا سیستم دارم، که حدود ۱۵ تومن شد، اولش بایه پرینتره ۴ کاره شروع کردم با ارزش ۱۰ تومن با اجاره مغازه.

الان ۲ تا دستگاه بزرگ خریدم حدودا ۲۵ تومن

کلا سرمایه اولیه بسته به اجاره مغازه من با حدود ۶۰ تومن کارمو شروع کردم

داداش من کافی نت داره میگه زور بزنی پدرت در بیاد روزی صد بیشتر نمیشه😂😂😂😂

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

اتفاقا کافی نت خیلی خوبه که

فقط پول کاغذ ومنگنه وبرق واینترنت میدن بقیه اش سوده 

مثلا برات یه ثبت نام کنکور میکنه کلی پول میگیره درحالیکه کار خاصی هم نکرده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706