2726

بنده خداها خیلی درامدشون کمه!!!!

هرکاری میکنن فوق فوقش زیاد زیاد پنج هزار میگیرن!!!!

من یه کافی نتی رفتم پنج تا مشتری داشت !!!مغازه اش شلوغ بود ولی پول پنج تا مشتری سر جمع پانزده هزار نشد !!!!

میصرفه براشون ؟؟؟پول برق و کرایه مغازه و کامپیوتر و دستگاه چاپ و فلان ؟؟؟

بنظر من رفتگر ها

البته نمیدونم حقوقشون چنده 

ولی بنظرم کم میگیرن

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انگار همه چیییییی گرون شده فقط نرخ این بنده خداها زیاد نشده 

من دیروز رفتم ببینم پیامک ابلاغیه چرا برام اومده ،،،،برام چاپ کرد پیام ابلیاغیه رو کلا سه هزار گرفت 

از به نفر دیگه هزار گرفت نمی‌دونم برای چه کاری 

الان هیچ شغلی درامدش خوب نیس مادوباره میخوایم تغییرشغل بدیم منظورم همسرمه خرج خورد خوراک بزور درمیاد گوشت زورمون نمیرسه بخریم خدا باعث بانیشو نابود کنه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین ع

سلام 

نه اشتباه میکنی

من ۲ ماهه کافی نت زدم، مبالغمم خیلی زیاد نیست اما این ماه با اینکه هنوز خیلی شناخته نشدم ۷ میلیون کار کردم. اولشه و خرجم زیاده اما مطمئنم ماه های بعد خیلی بیشتر درآمد دارم.

کارمندی کارگری

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
شما کدوم شهرین؟ تهران که خیلی گرونه

من شهرستانم !!

برای کار کاافی نتی هروقت میرم یا سه میگیرن ،،یا دوهزار میگیرن 

یه موقع ثبت نامی چیزی باشه زیاد زیاد پنج میگیرن 

انگار همه چیییییی گرون شده فقط نرخ این بنده خداها زیاد نشده  من دیروز رفتم ببینم پیامک ابلا ...

نه اینطوری نیست ما نرخ اتحادیه داریم برای دیدن و چاپ ابلاغیه ۷ تومن باید بگیرن امسال، شاید خودشون کم میگیرن.

کارمند شهرداری اگ باشن حقوقشون خوبه

نمیدونم والا من کسی رو ندارم ک شغلش این باشه

اما احساس میکنم رفتگر ها باید بیشتر بهشون برسن

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2706