2733
2739
عنوان

شما باشین چکار میکنین

1380 بازدید | 199 پست

اگه یه پسری بیاد بیاد توزندگیتون اولش بگه فقط دوست باشیم بعد بگه نه ازدواج کنیم یعنی پیشنهاد ازدواج بده تو مدت اولی که هنوز پیشنها ازدواج نداده بوده بهت پیشنهاد رابطه جنسی بده قبلا هم دوست دختر داشته باشه عاشقم شده باشه ولی همه اونا توگذشتش باشن واز وقتی به تو پیشنهاد ازدواج داده کاری نکرده باشه باکسی نباشه و اینکه ازت بخواد کم بهش پیام بدی تا دعواتون نشه وعشقتون بمونه برای بعد ازدواج وبا خانوادش هم هنوزصحبتی نکرده چون اشنایی مجازی بوده ومیگه مال دوتا شهرستان متفاوتیم باید یجوری جوربشه بیایم یه جا تا بتونیم اشنا بشیم بعصی وقتا دعوامم کرده شدید بعضی وقتا عصبانی میشه میگه اگه میتونی بمون نمیتونی برو این حرفام توعصباتگنیتش میزنه ایا بنظرتون قابل اعتماده ؟ایا به قول ازدواجش عمل میکنه ؟چجوریه؟توروخدا توروخدا هرکی میتونه بهم کمک کنه بگه چجوری باهاش رفتار کنم چیا بهش بگم چیکار کنم کمکم.کنین من هیچی از روابط بلد نیستم اصلانمیدونم چی به چیه شدیدا هم دوسش دارم ووابستش شدم ایا میخواد منو یانه؟بگیم چجوری اشنا شدیم کمک کنین باورش کنم یا نه ؟لطفا شرایط روحیمو درنظر بگیرین بد وبیراه نگین بهم 😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بدم اومد از اخلاقا و رفتارای پسره

این تو زندگی بدتره

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731

ایا اخرش به ازدواجی میرسیم ؟نمیدونم راست ودروغ حرفاشو اگه کسی عاشق باشه واقعا میتونه تحمل کنه کم.پیام بده مثلا روزی یا دوروزی یه دونه؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

چجوری مجازیه پیشنهاد رابطه میده؟بعدشم منم با نامزدم مجازی اشنا شدم ولی زرتی ب مامانش گف مامانش زنگ زد ب خانوادم بنظرم توام تا وقتی اون یه حرکت جدی نکرده جدی نگیرش ب کسی ام ازش چیزی نگو 😪♥️

نه بدرد نمخوره فقط وقتتو تلف میکنی ادما کلی همو دیدنو شناختن بعد ب بن بست میرسن مجازی ک دیگه هیچی تهش اصلا سرانجم مشخصی نداره بعدم کسی ک فرت وفرت نظرش عوض میشه فردام حتما میگه بیا طلاق بگیریم

2738
فقط پیشنهاداتش رو خوندم عزیزم کامل بیخیالش شو همین😊

شاید باورتونشه ولی خیلی سختمه خیلیییی 😞

راستش ساده بگم نمیخادت.کسی ک بخادت رابطه روبذاره واسه بعد عقد ومحرمیت ومیگ بیا الان عاشقی کنیم وعشقمونو محکم کنیم بعد محرمیت ازادیم(چیزیک دوسپسرمن میگه بهم)حتی ازرابطه حرف اومدنی میگ نزن الان وقتش نیست.

نه بدرد نمخوره فقط وقتتو تلف میکنی ادما کلی همو دیدنو شناختن بعد ب بن بست میرسن مجازی ک دیگه هیچی ته ...

نه واسه همه خیلیا با ازدواج مجازی خوشبخت شدن و چون ادما تو تایپ کردن و نوشتن راحت ترن شناخت بهتری پیدا میکنن منم مجازی اشنا شدم باهاش رفتیم مشاوره و فعلا همه چی خوبه😍💜

چجوری مجازیه پیشنهاد رابطه میده؟بعدشم منم با نامزدم مجازی اشنا شدم ولی زرتی ب مامانش گف مامانش زنگ ز ...

به مامانش گفت تو اینستا اشنا شدین ؟شاید خانوادش سنتی نبودن

2706