2737
2739

سلام بچه هاااا

راستش من میخوام بینیمو عمل کنم...

مشکل زیادی هم نداره منظورم مشکل تنفسی یا پهنی بیش از حد یا حتی گوشتی .. نیست

توی دکتر های اصفهان شما کیو معرفی میکنید...

من خودم مجید راستی مد نظرم بود اما خب انگار هزینه اش زیاده 

طرزی و جعفری پور و پور صیرفی هم بین ۱۶ تا ۱۸ هستن

دوستم ماهه پیش پیش طرزی ۲۰ میلیون عمل کرد ولی واقعا گرونه...

اخوت بهم گفته ۱۰ تومن ولی عکس کارایی که تو پیجش بود خوب نبود..

خانمایی که عمل‌کردید میشه بیاید تجربه هاتونو بگید؟؟ خیلیییی استرس دارم

اگه بینیت خوبه عمل نکننننننن

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃

حالا كار طرزي خوبه؟

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بیکاری مگه عمل کنی؟

منم انحراف دارم و سخت نفس میکشم ولی چون خوش فرمه 

دست نمیزنم بهش هیچ وقت 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

هیچی صورت نچرال نمیشه الکی خودتو دستکاری نکن

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃

من پیش دکتر راستی عمل کردم البته ۷ سال پیش واقعا راضی بودم، اون موقع هم از همه دکترا بیشتر می‌گرفت ولی برام مهم بود هم ظاهرش خوب بشه هم مشکل تنفسی برام پیش نیاد گفتم ارزششو داره هزینه کنم

2740
بیا بیرجند با  ۶تا‌۷تومن عمل کن پیش دکتربتول سادات سجادی نژاد  پیج داره اینستا

عزیزم وقتی میگن ی دکتر فلان قد پول میگیره ویکی نصف نصف اون مطمئن باش ی فرقی بینشون هست. بینی چیز شوخی برداری نیست بدی دست هر کس عمل کنه ‌‌‌‌....از اونورم یبار هزینه کنی بهتره تا کارت ب ترمیم بکشه غضروف دنده ات هم بدی با هزینه چند برابری

منم همش تو مخم عمل کنم خیلی زیاد منم ببینیم مشکل خاصی نداره نرمال رو ب خوبه. ولی فرم عملیارو دوست دا ...

من یکم قوز داره بینیم......

ولی دوسدارم کوچیک تر باشه اخه صورتم خیلی ظریفه و بینیم یکم بزرگه  خیلی رو مخمه

خب اون مشکلات تو درست کن ظاهرشو دست نزن

میترسم خواهر😅😜

البته خداییش پسرداییم جراح فک و صورت و پلاستیکه

حتی عکس از سر و بینیم برام نوشت 

گرفتم

گفت انحرافت نرماله خیلی شدید نیس که عملش کنی🤪

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706