2733
2739
عنوان

واسه دم دستی جهاز چینی ذرین بخرم؟؟؟یا ن؟کسی داره ذرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 29 پست

واسه دم دستی ارکوپال بگیر

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دم دستیم هم زرین خریدم. واقعا عالیه. تو طرفشویی و مایکرویو تکون نخورده طرح و رنگش. 6 ساله دارم. لب پر هم نمیشه. 

الان مطمینا کیفیت و طرح هاش بهترم شده. برای من  طرح لاله مشکی بود 😊

من دم دستی و مهمونم زرینه 

خیلی راضی ام خدایی آخ نگفته 

چن بار افتاده رو فرش و موکت ولی لب پر نشده 

من راضی ام

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2738
خوشگلهه

ارکوپاله ...سبکه راحت ...من چینی دوازده نفره دارم ولی اینو ۶دست برداشتم...یدست خودمون ۵دست مهمون...اونموقع من خریدم دستی ۲۵۰دوسال پیش...الان خبر ندارم چند شده...بعدش من اجازه نمیدم مهمون ڟرف بشوره...جم میکنم بعدش خودم میشورم...خراب میکنن هول هول میشورن خط میوفته لب پر میشه...والا😂

تو ایران چینی زرین حرف اول رو میزنه تو برندهای مختلف حتی صادر هم میشه 

منم طرح ساکورا صورتی( بزنی گوگل میاره طرحشو) رو دارم برای دم دستی خیلی راضیم

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
ارکوپاله ...سبکه راحت ...من چینی دوازده نفره دارم ولی اینو ۶دست برداشتم...یدست خودمون ۵دست مهمون...ا ...

منم ارکوپالمو خرید دستی ۳۰۰ سه سال پیش.الان رفتم فقط پلوخوری شش تا خریدم شش تا پلوخوری دویست

من۵ماهه خونه خودمم حتی واسه خودمونم چینی درنیاوردم بدم میاد ازش

اگر برمیگشتم به قبل کلن نمیخریدم

ارکوپال طرح خوشگل هم زیاده

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
2706