2733
2734
عنوان

آبروم رفت😢

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 44 پست
خدا نکشتت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وای الان یادش میفتیم بیهوش میشیم از خنده مامانم چادری بعد چادرشم عین خفاش پهن شده بود کف زمین وااااای

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم ببخشید منم خندم گرفت 😂😂😂

خیلی باحاله این سقوط از پله 😂اجی منم ی دهتا پله رو با باس.ن اومد پایین قبل از من ب مقصد رسید😂😂😂 من بیهوش شدم از سرعت عملش😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2731
وای الان یادش میفتیم بیهوش میشیم از خنده مامانم چادری بعد چادرشم عین خفاش پهن شده بود کف زمین وااااا ...

تعریف کردنت فقط😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

چقدر بی شعور یعنی نیومدن دستت رو بگیرن بلندت کنن؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

من اگه ببینم یکی افتاد ناخودآگاه خندم میگیره شوهرم گفت خیلی بده وقتی ببینی یکی می افته بخندی خودتو یا پدر مادرتو بزار جای اون بنده خدا اگه دیگران بهت بخندن ناراحت نمیشی گفتم دست خودم نیست ولی دیدم زن یا مرد لیز خورده افتاده او روشو کرده طرف دیگه که یعنی ندیدم

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2738

وای اسی خب خودتم میخندیدی 

خیلی خوب بوده ولی خدا نصیب کسی نکنههه😂😂😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

وای پس منو چی میگین یه بار اومدم از رو جوب بلند رد بشم اون طرف ترم چندتا پسر بودن آقا یهو افتادم تو جوب کفشم در اومد افتاد جلو پسرا یعنی خودم هم دردم اومده بود هم‌پاره شده رودم از خنده.

همه داستان یه طرف اون لحظه که پابرهنه رفتم جلوشون کفشمو پوشیدم یه طرف کلا بخ فنا رفتم

تا اینجای زندگیم هرچی از خدا خواستم بهم داده نه اینکه آدم خوبی باشم ها اصلااااا....ولی خدای خیلی خوبی دارم که خیلی خیلیییی عاشقشم.

ناراحتی نداره که منو دوستم تو مدرسه دبیرستان از پله اول تا اخر یکی یکی خودمون سر میخوردیم بعدم تو مسول رفتار بد اون اکیپ وهمه کسایی که مسخرت کردن نیستی تقصیریم نداشتی اتفاقه و می افته 

بیخیال سه بار تو خیابون پیش یه نفر زمین خوردم😐😐😐آشنا

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

ببخشید اسی جون من تصورت کردم روده برشدم می‌دونم بیفرهنگم😐❤️

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2706