2737
2734
پس کرونا گرفتم؟؟؟چیکار کنم؟؟؟دوتا بچه کوچیک دارم

ماسک بزن بدون دستکش اصلا کار نکن همه جای خونه هم الکل بزن ضدعفونی بشه 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایعات زیاد بخور دمنوش آویشن و چای زنجبیل ویا چای دارچین زیاد بخور چایی باید خیلی کم رنگ باشه

ویتامین سی زیاد مصرف کن آب میوه طبیعی بخور سوپ گرم بخور سرخ کردنی اصلا نخور لبنیات نخورنوشابه نخور

ویتامین دی و ای مصرف کن زینک و اهن هم فراموش نشه

اگه ب یکی از اینا حساسیت داری اونو‌ نخور واسه ویتامینا هم داروخانه بپرس طبق چیزی که میده روش مصرف هم بهت میگه

آزیترومایسین هم میگن خوبه من خوردم ولی الکیه

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
دارو چی خوردید؟؟؟

واست نوشتم فقط کرونا اینطور نیست که همش بی حال یا مریض باشی یه روز خوب و قبراقی ی ساعت بعدش عین جنازه

من ب حدی بود که جون نداشتم حتی گوشیمو توی دستم بگیرم واسم سنگین بود راه رفتن ک انکار شاخ غول رو‌ میخواستم بشکنم

اما همش اینطور نبودم بعضی روزا اینجور بودم رنگم شد زرد و لاغر شدم

2731
دقیقا مثل من اگه روی پاهات هم درد داره و مچ بله متاسفانه کروناس

نه عزیزم هر بدن دردی کرونا نیست دکتر رفتم خداروشکر کرونا ندارم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
دوستان عزیز کرونا لزوما همه قسمت‌های بدن درد نمیگیره گاهی فقط عضو درد میگیره بدن درد می‌تونه کل بدن ...

شما دکتری که اسی بنده خدارو میترسونی؟به جای پیشگویی و ترسوندن بنده خدا میتونستی بگی برو دکتر ی تست بده یا خود دکتر تب بدنتو بسنج و علائمتو چک کنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
شما دکتری که اسی بنده خدارو میترسونی؟به جای پیشگویی و ترسوندن بنده خدا میتونستی بگی برو دکتر ی تست ب ...

ن خیر دکتر نیستم ولی کادر درمانم ب جای ترس بهتره رعایت کنه ک خدای نکرده بقیه افراد خانواده اش هم مبتلا نشن

خدا شاهده قصدمم ترسوندنش نبود

2740
ن خیر دکتر نیستم ولی کادر درمانم ب جای ترس بهتره رعایت کنه ک خدای نکرده بقیه افراد خانواده اش هم مبت ...

من خودم دکتر رفتم گفت با ی علامت یا با درد ی قسمتی از بدن نمیشه گفت کرونا.من خودم پاهام یکم درد میکرد رفتم اما کرونا نبود.شما هم بهتره به دکتر ارجاع بدی به جای اینکه درجا بگی کرونا گرفتید

من خودم دکتر رفتم گفت با ی علامت یا با درد ی قسمتی از بدن نمیشه گفت کرونا.من خودم پاهام یکم درد میکر ...

شما تست دادی؟ شوهر خاله هم رفت دکتر بهش گفت مشکلی نداری چند روز بعد بدتر شد دوباره رفت  تست گرفتن گفتن بله مبتلایی ولی الان همه شونم گرفتن

اسی ب قول دوستمون بهتره ب حرف من گوش نکنی اگه دیدی بدتر شدی برو تست بده امیدوارم مشکلی نباشه اما رعایت کردن ترس نداره حتی اگه مبتلا شدی نترس خواهر من مبتلا شده اونم با بچه هشت ماهه ک شیرخواره خدا رو‌شکر بچه اش تا الان نگرفته چون همش ماسک میزد مخصوصا زمانیکه ب بچه شیر میداد

شما تست دادی؟ شوهر خاله هم رفت دکتر بهش گفت مشکلی نداری چند روز بعد بدتر شد دوباره رفت  تست گرف ...

حرف من به شما این تو این شرایط که همه استرس کرونا رو دارند شما با ی علامت نمیتونی بگی درجا کرونا گرفتی.فکر کنم راهنماییشون کنی برن دکتر یا  4030  و...تماس بگیرن برای اطمینان بیشتر خیلی بهتره.

حرف من به شما این تو این شرایط که همه استرس کرونا رو دارند شما با ی علامت نمیتونی بگی درجا کرونا گرف ...

کامنت قبلمو‌بخون