2737
2734
پس کرونا گرفتم؟؟؟چیکار کنم؟؟؟دوتا بچه کوچیک دارم

فعلا فقط رعایت کن. ویتامین c و زینک شروع کن به خوردن و مایعات زیاد. چون قطعا نمیشه گفت کروناست الان داروی خاصی نخور ولی احتمالش رو بده و با ماسک و دستکش کار کن. سوپ با ماهیچه درست کن بخور. آب میوه روزی چند لیوان بخور. ترجیحا دو روز از بیرون غذا بگیرید و شما جدا از اعضای خانواده غذا بخورید. اگه علایم ادامه پیدا کرد یا علایم دیگه ای مثل سرماخوردگی هم نشون دادی آزیترومایسین ۵۰۰ روزی یکی یا ۲۵۰ هر ۱۲ ساعت برای شش روز بخور. آسپرین هم روزی یدونه بخور. امروز و فردا دمنوش پونه و آویشن و زنجبیل بخور. بچه هات چند سالشونه؟ اگه برات امکان داره از یکی بخواه یه روز نگهشون داره تا ببینی علایم بیشتر میشه یا خوب میشی.

شما دکتری که اسی بنده خدارو میترسونی؟به جای پیشگویی و ترسوندن بنده خدا میتونستی بگی برو دکتر ی تست ب ...

کرونا لزوما با تب نیست. من که گرفتم تقریبا هیچ علامتی نداشتم. فقط دو روز کمرم درد میکرد اونم دو سه تا از مهره ها. این باعث شد تو خونه رعایت نکنم و بقیه اعضای خانواده هم بگیرن. پس تو این شرایط بهتره هر علامت و درد جدید تو بدن رو بهش توجه کنیم و چند روز بیشتر رعایت کنیم که بقیه مریض نشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماسک بزن بدون دستکش اصلا کار نکن همه جای خونه هم الکل بزن ضدعفونی بشه

وای با دوتا بچه نمیدونم کجارو تمیز کنم.پسر ۲ساله ام که همش کنارمه.ولی ماسک دارم

2731
کرونا لزوما با تب نیست. من که گرفتم تقریبا هیچ علامتی نداشتم. فقط دو روز کمرم درد میکرد اونم دو سه ت ...

چیکار باید بکنم؟الان شما بهتری؟چند روز طول میکشه دزدا؟

وای با دوتا بچه نمیدونم کجارو تمیز کنم.پسر ۲ساله ام که همش کنارمه.ولی ماسک دارم

فرش مبل در دستگیره هر جا ک دست زدی کلا همه جا

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد