2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه چه جالب منم دوشب پاهام از زانو به پایین درد میکنه ولی خدایی ربطش به کرونا چیه😆😆

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
عه چه جالب منم دوشب پاهام از زانو به پایین درد میکنه ولی خدایی ربطش به کرونا چیه😆😆

وای خدا از دهنت بشنوه دوتا بچه کوچیک دارم از ترس دارم سکته میکنم.اخه یهو سر درد و استخون درد باهم.بعدشم ژلوفن خوردم خوب نشدم چرااا؟؟

اسی دقیقااااااا من از دیروز ظهر اینطوریم.. سردرد شدید مخصوصا قسمت کاسه سرم و استخون درد زیاد مخصوصا ...

وای به نظرت علایم کروناست؟؟من دیشب مهمون داشتم نمیدونم از خستگی یا از اونا کرونا گرفتم😟😟😫😫

وای به نظرت علایم کروناست؟؟من دیشب مهمون داشتم نمیدونم از خستگی یا از اونا کرونا گرفتم😟😟😫😫

نمی‌دونم خودم نگرانم منم سه تا بچه دارم.. خواستم خودمو تو اتاق قرنطینه کنم اما نمیشهه بچه ها هی صدام میزنن. هی مجبورم برم تو آشپزخونه..من کاری نکردم قبلش که بخواد از خستگی باشه

وای خدا از دهنت بشنوه دوتا بچه کوچیک دارم از ترس دارم سکته میکنم.اخه یهو سر درد و استخون درد باهم.بع ...

ژلوفن استفاده نکنید. مسکن اگه لازم داشتید فقط استامینوفن معمولی. تو این روزها که کرونا هست برای دردهایی که منشاءشون مشخص نیست و شک میکنید به بیماری ژلوفن نخورید

ژلوفن استفاده نکنید. مسکن اگه لازم داشتید فقط استامینوفن معمولی. تو این روزها که کرونا هست برای درده ...

استا کدوئین خوردم خوب نشدم.الان باید چیکار کنم؟؟😫😫😫

دقیقا مثل من اگه روی پاهات هم درد داره و مچ بله متاسفانه کروناس

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

دوستان عزیز کرونا لزوما همه قسمت‌های بدن درد نمیگیره گاهی فقط عضو درد میگیره بدن درد می‌تونه کل بدن باشه یا فقط،بعصی از قسمتا

توی بدن هر فردی متفاوته

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
دوستان عزیز کرونا لزوما همه قسمت‌های بدن درد نمیگیره گاهی فقط عضو درد میگیره بدن درد می‌تونه کل بدن ...

پس کرونا گرفتم؟؟؟چیکار کنم؟؟؟دوتا بچه کوچیک دارم

2706