2737
2739
عنوان

بچه ها از وقتی پسرمو از شیر گرفتم بیشتر عاشقشم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۴ ماهشه

بنظرم هنوز زوده

خودتو تقویت کن

از این چهار شیره ها بخور

میشه شیره ی انگور خرما و بقیش یادم نیس  

قرص کلسیم از این پودرای منیزیم

قشنگ تقویتی بخور

بزار زمستونم رد بشه بعد بگیر

زوده هنوز  

2742
اره اتفاقا تو فکرشم برم دکتر یه چکاپ بدم ببینم چه ویتامینایی رو کم دارم 

والا پول دکتر رو خودت خرج کن

مغزیجات

قهوه یا قوتو ب زبون ما بریز روی چایی یا اب بخور

همون چهار شیره ای که گفتم

میوه ی فصل مرتب بگیر

کنجد بو بده به نی نی خوشملتم بده

بنظرم هنوز زوده خودتو تقویت کن از این چهار شیره ها بخور میشه شیره ی انگور خرما و بقیش یادم نیس &n ...

اره حتما قرصای تقویتی باید بخورم...امروز میرم دکتر حتما.یکی از شیره ها فک کنم توت باشه اون یکیشو منم یادم نیست😉😅

2738
والا پول دکتر رو خودت خرج کن مغزیجات قهوه یا قوتو ب زبون ما بریز روی چایی یا اب بخور همون چهار شی ...

چهار شیره و مغزیجات و اون پودری که گفتید رو میخورم تا چند وقت ببینم حالم چطور میشه قوتو هم خیلی تعریفشو شنیدم  پودر منیزیم مشکلی واسه نی نی نداره؟ 

آره خودمم همیشه می گفتم پاییز ولی الان واقعا دودل شدم عید 2سالش میشه نمیدونم بزارم عید یانه...خسته ش ...

منم بیست ماه داره

اون هفته گرفتمش

نه بابا بگیر

تا عیدم به پوست و‌مو و‌هیکل داغونمون برسیم

چهار شیره و مغزیجات و اون پودری که گفتید رو میخورم تا چند وقت ببینم حالم چطور میشه قوتو هم خیلی تعری ...

ن توی بارداری دکتر داد

ببین شبها عضله ی پام میگرفت

دکتر گفت کمبود منیزیمه

این پودر روداد

شبا بعدغذا میخوردم

الانم میخورم چه مشکلی

تو بارداری که نداشت

چهار شیره و مغزیجات و اون پودری که گفتید رو میخورم تا چند وقت ببینم حالم چطور میشه قوتو هم خیلی تعری ...

ببین قوتو

هل

دونه های قهوه

جو

کمی فلفل

سیاه دونه

تخم گشنیز

ووووو

همه پرخاصیتن و مقوی

ظاهر قضیه اینجوریه ها بچه بعد از یکسالگی اونقدر شیر میخوره در حدی ک فشارت میفته هر دفعه هر چیم بخوری ...

خدا به همه مامانای شیرده توان بده ولی خب به نظرم بازم لذت این که خودت به بچت شیر بدی خیلی زیاده. من که همش میگم خدایا مگه من و بچم چه گناهی کردیم که از یه ذره شیر محرومیم. همش غصه دارم. 

از دیروز واقعا حالم خوب نیست بدنم خیلی عحیب شده دخترم میاد شیر میخوره فقط تا چند دقیقه میتونم تحمل ک ...

خدا خودش کمکت کنه. ان شاء الله تواناییت بیشتر بشه. 

ولی بازم به من بدبخت فک کن که حسرت یه لحظه شیر دادن به بچمو دارم، قشنگ قدر این لحظات رو میدونی. من یه قطره شیر ندارم به بچه بدم. فقط گریه میکنم. همونقدر که اعصاب تو ضعیف شده چند برابرش من که شیر ندارم غصه بچمو دارم. 

2706