2733
2739
عنوان

بچه ها از وقتی پسرمو از شیر گرفتم بیشتر عاشقشم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 63 پست
اخه تا دوسال باید بخوره دلم میسوزه صبح پامیشم شیر خشک بهش میدم 

نه دو سال زیاده. ۱/۵ بگیری خوبه. من چند جا خوندم و از چند تا دکتر هم شنیدم. بازم خودت تحقیق کن. از شیر بگیری وزنش هم بهتر میشه چون به غذا میفته

نه دو سال زیاده. ۱/۵ بگیری خوبه. من چند جا خوندم و از چند تا دکتر هم شنیدم. بازم خودت تحقیق کن. از ش ...

دیگ شیر مادر نمیخوره ولی شیر محل میدم شب و صبح شیرخشک غذارو ک خوب میخوره  خداروشکر

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خودش کمکت کنه. ان شاء الله تواناییت بیشتر بشه.  ولی بازم به من بدبخت فک کن که حسرت یه لحظه ...

ممنون عزیزم..اشکال نداره دوستم درکت میکنم چی میگی سخته واقعا ولی تو هم خیلی بهش فک نکن اگه همش بشینی فک کنی به این موضوع برات سخت تر میشه ان شاءالله خدا بچه گلتو واست حفظ کنه نگران نباش بچه بعدی که بیاد مطمئنم شیر داری و تو هم یه روز میای میگی وای از دست بچم اینقدر شیر میخوره آسی شدم

2728