2733
2739
عنوان

ازازدواجتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 95 پست
من طبع دلش لباس میپوشم،طبع دلش ارایش میکنم و....،یه دفه طبع دل من لباس نپوشیده،یاکاری طبع دل من انجا ...

وای گفتی حتی آرایشمم باید نظر بده اگه گوش نکنم همش غر می زنه 🙄

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۴ سالگی ازدواج کردم الان ۳۳ سالمه تا ۲۸سالگیم زندگیم خوب بود لیلی مجنون فامیل بودیم ولی نمیدونم ی ...

یعنی بعد خیانت دیگه زندگیتون درست نشد؟

خیانتش در چه حد بود؟؟

اون ۳-۴ بار همش با یه نفر بود یا چند نفر؟

2728
همسرم خیلی خیانت کرده بعد زایمانم گریه میکردم وبخیه هام میسوخت

عزیزم من میفهمم چی میگی خیانت واقعا سخته ک ادم از شریک زندگیش ببینه امیدوارم صبرت صبر ایوب باشه )(البته من ازدواج نکردمااا

نه عزیزم ترک نیست ولی خب مثل شوهرت خیلی گیر میده هر روز حمام میره منم از راه میاد میبینه لباسای دیشب ...

واااا به نوار بهداشتیتم کار داره؟ عجبا

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2740
یعنی بعد خیانت دیگه زندگیتون درست نشد؟ خیانتش در چه حد بود؟؟ اون ۳-۴ بار همش با یه نفر بود یا چند ...

چند نفر رابطه داشته زندگیمم رو هواس

دارم راصیش میکنم جدابشیم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خخخخ بابا این دیگ خیلی گیره ! اخه نوار ک دیگ کار ب اون نداره ولی خب عاشـــــــــــــــــــــــــــــ ...

آره مامانم یک روز دید اشاره میکنه گفت بهار شوهرت چیزی میخواد  گفتم میدونی چی میگه   گفت چی ؟گفتم میگه ۴ ساعته اومدییم نوارتو ندیدم عوض کنی مامان هول کرد گفت یا خدا چیکار ب نوارت داره گفتم نمیدونم تو بپرس  اینقدر خندیدییم و نگو   

براچی؟

بهتراز اینه که چندساله دیگه پشیمون بشی خدای نکرده

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706