2733
2734
عنوان

ازازدواجتون راضی هستین؟

832 بازدید | 95 پست

اگه برگردین عقب بازم ازدواج میکنیدیامجردی روترجیح میدین؟ لطفادلیلشم بگین مرسی عشقا😘

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ۵سال پیش میپرسیدن این سوال و میگفتم

صد درصد ازدواج میکردم با شوهرم

ولی الان کلا دیگه اسم ازدواجم نمیارم متنفرم از مردا

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728

راضی نیستم شکاک غیرتی زیااد خیلی زیاااد گیربده اینونخور اینو نپوش دیرنخواب نی نی سایت نرو روزی سه بار میره حموم 3بارررررررر منم چهار روز یکبار میرم بهم میگه کیفیر به ترکی ینی کثیف

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2738
اگه ۵سال پیش میپرسیدن این سوال و میگفتم صد درصد ازدواج میکردم با شوهرم ولی الان کلا دیگه اسم ازدوا ...

چراعزیزم؟

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

عه تاپیک جوجه کبابه من باتو قهر بودم یادم نی الان ویژگی های شوهرمو فهمیدی دشمن شاد شدی☹️☹️😂😂😂

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
چرا قبلا خوب بودن الان نیستن؟

۱۴ سالگی ازدواج کردم الان ۳۳ سالمه

تا ۲۸سالگیم زندگیم خوب بود لیلی مجنون فامیل

بودیم ولی نمیدونم یهوچی شد که اقا خیانت کرد

اونم نه یه بار ۳_۴باردیگه ازچشمم افتاد

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706