2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت

چرا عسلم ناراحت نینی نمیخواستی  مگه بچه برگته خونستت ببین خدذ  چه بی درد سر بهت برکت داده  عینه من دوسال اواره دوا درمون بودی خوب بود 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار
عزیزم کل بارداری چندبار ویزیت شدین؟ هرماه رفتین؟؟؟؟ چندتا سونو باید داد با غربالگری ؟؟؟؟

من بچه ندارم عزیزدلم 😁😁

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2738
😅😅اخه همه چی خیلی سخت شده دوست ندارم چیزی واسش کم بذارم 

عزیزم خدا بزرگه 

فکر این چیزا نباش. مبارکه. فقط از حالااا حسااااااابی مراقب خودت و نینی مون باش💞😇😇😇😇

رفت و امد و مهمونی و مسافرت و...... همه کنسل میشه🙄😅😅😅😅

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
چرا عسلم ناراحت نینی نمیخواستی  مگه بچه برگته خونستت ببین خدذ  چه بی درد سر بهت برکت داده& ...

منم خیلی سختی کشیدم انقد دکتر و بیمارستان رفتم...ولی خب دیدم همه چی سخت شده بیخیال بچه شدم ولی خدا خودش بهم داد

واااا  پس از کجا میدونستی🤣🤣🤣🤣❤😘

دیگه همه بلدن این قسمتاشو 😁😁😁

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2706