2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای بارداری دیگه گلم . شما گفتی یه ماه منتظری .میگم دارو خوردی ؟ 

نه من دوسال پیش عمل کردم قبلش یکسال قصد بارداری داشتم و یکبارم سقط کردم بعد عملم دیگه اقدام نکردم تا اینکه الان ناخواسته بی بی چکم مثبت شده

2728
مشکلتو میشه بگی عزیزم؟چون منم پارسال لاپاراسکوپی شدم. دکترت امیدوار بود به باردار شدنت؟

من رحمم دوشان بود عزیزم..دکترم گفت مشکلت برطرف شده میتونی باردار بشی ولی من دیگه نمیخواستم چون روحیم ضعیف شده بود 

2740
وای اصلا باورم نمیشه باید چیکار کنم؟

صبح اول وقت برو ازمایش خون بده و در اسرع وقت برو دکتر زنان برات سونو بنویسه تا از صحت ماجرا مطلع شی و الی الاخر

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
خخخ الان وقت خوشحالیه حالا زوده برای نگرانی . برای بچه هایی که منتظرن خیلی دعا کن 

عزیزم مرسی همه به وقتش باردار میشن آن شاالله..بعضی وقتا زیر دلم درد میگیره طبیعیه؟

باید ناشتا باشم؟

نه خوشگلم فرق نداره

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2706