2733
2734
عنوان

زرشکپلوام ولی عکس پیتزا میزارم 😃😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 132 پست
😂😂😂😂تاریک بود چشام ندید ببشیت🤕

خدا ببشه 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگووو توروخدا دستور پختشو مخصوصا خمیرش

برای خمیرش من تقریبا ۳ پیمانه ارد میریزم ،کمی نمک و دوالی سه قاشق روغن مایع 

یه قاشق خمیر مایه هم میریزم (اگه خمیر مایه تازست همینجوری بریز توی مواد اگه مطمئن نیستی با یه ق شکر بریز تو نصف لیوان اب گرم تا عمل بیاد)

بعد ک خمیر مایه پف کرد میریزم تو مواد و اب رو چشمی تنظیم میکنم تا جایی ک خمیر درست بشه بعدم میزارم یه ساعت یه گوشه 

این مقدار برای دو نفر کافیه 

بعد خمیر رو توی ظرف ها باز میکنم روشو با جنگال سوراخ میکنم و میزارم تو فر ۱۰ دقیقه بپزه 

بعد در میارم روش سس+  مواد دلخواه(که من مرغ ریش شده و قارچ خورد شده و ذرت و فلفل دلمه ای ) میریزم در اخر هم پنیر 

میزارم با شعله پایین تا پنیر ها اب شه بعد گریل روشن میکنم تا طلایی بشه

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2728
خب همونه دیگه من همسرم رستوران فست فود داره. کامل بلدم پیتزارو

پس قارچ رو نباید زیاد بریزم ...فر رو کامل گرم کنم یه سوال اول الیمنت بالا رو روشن کنم یا پایین رو؟شرمنده زیاد پرسیدم

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
چون زیاد میریزی

دستور پخت پیتزای فست فود رو از ب بسم الله میتونی بگی؟ کامل توضیح بدید همه فوت و فنهاشو بگید مرسی 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2738
روزنامه اون رنگای روش سرطان زاست حداقل روی برگه اچار بزار

نمیدونستم 😐😥

مرسی که گفتی عزیزم

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
پس قارچ رو نباید زیاد بریزم ...فر رو کامل گرم کنم یه سوال اول الیمنت بالا رو روشن کنم یا پایین رو؟شر ...

پایین عزیزم.

دمای فر رو بزار ۱۸۰ درجه.حتما از قبل گرم کن.

دمارو کم بزار ک اروم بپزه.

اخر سر فقط پنج دقیقه بالا رو روشن کن

گشنمههههه نامردا. حالا چی بخورم😔😔😱😱😱

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
برای خمیرش من تقریبا ۳ پیمانه ارد میریزم ،کمی نمک و دوالی سه قاشق روغن مایع  یه قاشق خمیر مایه ...

گریل منظورتون شعله بالاست؟پس اول شعله پایین رو روشن میکنید بعد دراخر بالارو درسته.؟

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
2706