2737
2739
عنوان

زرشکپلوام ولی عکس پیتزا میزارم 😃😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 132 پست
وای دلم نون خواست🤣🤣🤣

عزیز پیتزا ک ازبیرون میگیرم پنیرش خیلی عالیه و کش میاد .اسم پنیری ک میگیرم خودم درست کنم چی باید باشع؟بعد اونا یک سس قزمز هم زیر مواد زدن ک خیلی خوشمزه اون چیه؟خمیر باید اول تو فر بپزه بعد مواد رو بزنیم؟من پنیرم خشک میشه بااینکه زیاد میزنم.عکس از قالبشم میشه بدی

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز پیتزا ک ازبیرون میگیرم پنیرش خیلی عالیه و کش میاد .اسم پنیری ک میگیرم خودم درست کنم چی باید باش ...

منم قبلا که خمیر از بیرون میگرفتم همش خشک میشد ، 

ولی با این دستوری ک گفتم درست میکتم اصلا خشک نمیشه دیگه ، اول میزارم تو قالب پیتزا روشو سوراخ میکنم با چنگال بعد میزارم تو فر ۱۰ دقیقه بپزه 

بعد در میارم روش سس گوجه میمالم بعدم بقیه ی مواد 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
فقط قیافش ؟ 😅😅بخدا مزش هم خوبه 😃😂

من فقط قیافشو دیدم نخوردم ازش 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2728
شوخی کردم خوشگلم😃

میدونم جیگر صد در صد که دست پخت شما خوبه با این اسم خوردنیت   

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
@عشقجاننننن     @فرشته_جهنمی    

👏👏👏نوووش جان عشقم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2740
دستورماهی تابشومیدی من ندارم فراینا

همون طور که گفتم برای فر ، هیچ فرقی نداره 

فقط تو ماهیتابه پنیرش طلایی نمیشه چون از بالا دما نمیخوره ،هروقت پنیر اب شد درش بیار 

زیر ماهیتابه هم کم باشه تا نسوزه 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
زیردیگی بزارم

اگه شعله اش کمه نه ولی اگه فکر میکنی میسوزه بزار 

درشو هم باید ببندی ، تو ماهیتابه نچسب بنداز که نچسبه