2733
2734
عنوان

پدرشوهرم تودست من داشت جان ميداد

| مشاهده متن کامل بحث + 2210 بازدید | 74 پست
عزیزم پدرشوهر داشته جون میداده شما شام میخوردید🤤

😄😄

چرا حس میکنم واقعی نیست؟

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

یعنیچی چرا زنگ نزدین اورژانس نشستین شام خوردین درک نمیکنم😳😳😳😳

بعدم‌ سوس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سیس شنیده بودم سوس نه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مادرشوهرت سروصدا نکرده ک جونش قشنگ دربیاد دیگ:/ چ دل و جرعتی

نه راست میگه اگه پیش مریض جیغ بزنی جونش در نمیاد خود مریض اذیت میشه مثل مادر بزرگ من

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
2740

ما جونيم اينجور چيزارو نديديم منم خيلي ترسيده بودم بچه ها بالاي سر مريضي كه جون ميده نبايد صدا كرد جونشو راحت تسليم عزارئيل كنه اذيت نشه وگرنه مادرشوهرم بد نيسم اميدوارم اونايي كه سوال كردن هيچوقت اينطور مريضي نبينن منم نديده بودم خيلي ترسيدم تو دستم داشت جون ميداد

وای از این حرف ک سروصدانکنید ک طرف درحال مرگ اذیت نشه متنفرم 

مابچه بودیم بابابزرگم خدابیامرز مریض بود چن روز تاپای مرگ میرفت و برمیگشت هی ما نوه هاهمگی دادو بیدادوگریه میکردیم عموم این حرفوزد گفت دیگ بیشترازاین اذیت نشه بابابزرگم

2706