2737
2739
عنوان

پدرشوهرم تودست من داشت جان ميداد

| مشاهده متن کامل بحث + 2145 بازدید | 74 پست

بلاخره چي شد 

چرا اورژانس زنگ نزديد 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین تاپیک داریوش و بهار رو خوندم بغض کردم چندروزه حالم بده نمیتونم غذا بخورم 

من نخوندمش خداروشکر

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
ترس که داره واقعا

نه بخدا اگر بترسی اون محتضر داغون میشه میترسه 

قربون عزیز جونم بشم کنیز اهلبیت بود از خدا ممنونم ک بالاسرش بودم تا بهش آرامش بدم 

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
2740

بچه ها رو پياما نميتونم ريپلاي بزنم انشاالله هيچوقت اينطور مريضي نبينين ٧ماهه بيمارستان و اورژانس دررفت وامديم يه مرحله به بعد دكتر ميگه خونه ببرينش تقريبا يك ماه ميشه قطع اميد شده بود

عجب دل و جرءتی داری آبجی . من که خودمو شجاع گرفته بودم ولی تا پای سردخونه پاهام لرزید نتونستم برم

من برادر هستم 

شاید یه حس بیش از حد عاشقانه بهش داشتم برام راحت بود 

ولی بعد فوت همه منو آروم میکردن تا چندماه مریض بودم دلتنگی این چیزا 

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
چی شده خوب پرسیدم دیگه

😘😘😘

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

وای من مامانم روی دست خودم جون داد

داشتم بهش شربت گلاب میدادم

الهی بمیرم اینقدر راحت رفت

یادم افتاد دوباره

اشکام بند نمیاد توروخدا برای شادی روحش آیه الکرسی یا صلوات بخونید

دیگه بریدم😢دعا کنید مشکلم حل بشه
2706