2737
2739
عنوان

خانوما شماها هم خجالت می کشید جلو شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 9898 بازدید | 221 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دل درد میگیریم خوب🤣🤣 حالا مگه چیه 😑دو روز دیگه میمیریم به فاک میریم بعد نگران پرنسسی بودن جلو شوه ...

نه اتفاقا من ناراحتم کاش ما هم راحت بودیم والا 🤣

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
شوخی چی عزیزم اخه هوا وقتی از فضای کوچیک عبور میکنه اون صدا رو میده وقتی بکشی مجرا یکم بازتر می ...

جالب بود برام 

بالاخره آدمیزاده دیگه 

بگیم نداریم این موضوع و که دروغه 

راه کارها رو بدونیم بهتره 🙏

شک کردم راستش 

آخه حرف شوخی و مسخره رو هم میگن اینجا 🙄

2738
خب میفهمه بدتر ضایه میشم😂😂😂

برو همین الان یکی جلو شوهرت بده بعد بگو همینه که هست از این به بعد دل درد نمیگرم🤣🤣🤣🤣

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.یا مهدی جان ادرکنی.
بچه ها یه سوال  چرا بحث ور مورد گوز اینقدر جذابه؟ هیچی نمی تونه این همه منو بخندونه

چون خودت گوزویی😂🗡️

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2706