2733
2734

خیلی عصبانیم بچه اولمو شوهرم انتخاب کرد تا حامله شدم باز ب شوهرم گفتم اولیو تو گذاشتی اینو خودم میزارم شوهرمم گفت اوکی  الان شش ماهمه رفته بودیم خونه پدرشوهرم اینا بعد حرف اسم اینا شد یهو مادرشوهرم دراومد گفت اولیو خودتون گذاشتین اینو پدرشوهرم بزاره داشتم میترکیدم بس زورم گرفته بود گفتم زجرشو من میکشم شما اسم بزارید ویار و سختیو همه چیش ماله منه حق ندارم اسم بچمم خودم بزارم 

فقط دراومدم گفتم مگه شما اسم بچه هاتون مامان باباهاتون گذاشتن 😒حالا میگن چ عروس بی ادب و بی سیاستی ولی واقعا زورم کرفته بود دسه خودم نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اجازه نمیدم اسم بچه های آینده مو کسی جز خودم انتخاب کنه حتی شوهرم

حق زن میدونم اینو

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
2738

من بچه ندارم 

فکرنکنم بخوان اسم بزارن،بخوانم من نمیخوام😑

مگه اسم بچه هاشونو خودشون نذاشتن؟

بدنگفتی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

سخت نگیر بابا اگه ادمای خوبی ان

منم پدرشوهرم میخاد اسم پسرمو بزاره محمد مهدی در صورتی ک خودمون چیز دیگه میخایم بزاریم

بازم میگم پدره عیب نداره.دلش نشکنه🙂

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
2706