2733
2739

بچه ها من کنکور دارم ارامشم خیلی برام مهمه که بتونم با تمرکز درس بخونم

بعد مامانم یه موردای کوچیکی رو رعایت نمیکنه(کرونا)

امروز بهش همینطوری با لحن خیلی خوب گفتم دستتو بشور 

عصبی شد باهام قهر کرد(چون من نمیخوام علاوه بر استرس کنکور استرس کرونا هم داشته باشم)

باید اطرافتون دیده باشید از این آدمایی که بخاطر هر مسئله کوچیکی قهر میکنن،بعضی وقتا خودتونم نمیدونید چرا طرف قهر کرده، مامان من اینطوریه(بعضی وقتا نمیفهمم چرا قهره)، حتی بابابزرگمم با سن ۷۰ سال این اخلاق رو داره

به نظرتون چیکارکنم؟ شما با اینجور آدما چیکار میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم من با 27 سال سن مامانم اینطوریه و من نفهمیدم و شدم بدتر از خودش

قهر کنه قهر میکنم

شده 2 3 ماه قهر میکنم

روانی شدم از دستش

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2731
2738
نمیدونم من با 27 سال سن مامانم اینطوریه و من نفهمیدم و شدم بدتر از خودش قهر کنه قهر میکنم شده 2 3 ...

خواهر منم یه مدت مثل مامانم شده بود

توروخدا نکنید😭 خیلی برای اطرافیان سخته

سعی کن این عادت رو ترک کنی

خواهر منم یه مدت مثل مامانم شده بود توروخدا نکنید😭 خیلی برای اطرافیان سخته سعی کن این عادت رو ترک ...

نمیشه بخدا

خسته میشی از یه جایی به بعد

خواهرت حتمالا از خودت بزرگتره و بیشتر درد کشیده

اینجور یادم ها ادم رو به جنون میکشونن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
نمیشه بخدا خسته میشی از یه جایی به بعد خواهرت حتمالا از خودت بزرگتره و بیشتر درد کشیده اینجور یاد ...

درکت میکنم😔

خیلی اعصاب آدم رو خورد میکنن اینطور آدما

اره حتی اگر جوابمم نداد باز خودمو میزنم کوچه علی چپ  که مهم نیست، خودش میاد حرف میزنه باهام کام ...

چه باحال

من نمیتونم عصبانیتمو کنترل کنم و عادی رفتار کنم وقتی میبینم الکی قهر کرده

2706