2737
2739
عنوان

متاهلا بیاین مشورت مهمیه

841 بازدید | 75 پست

خانمها من یه موقعیت ازدواج برام پیش اومده خیلی ازش تعریف میکنن میگن عالیه 

معرف خیلی خوبشو میگه عالی از هر لحاظ 

میگن خیلی با ایمان و خانواده دار و کلا انسان سالمیه از هر لحاظ 

حالا من شک کردم 

اخه سابقه ازدواج داره

مگه میشه اینقدر خوب بوده باشه و زن اولش کنارش نمونده باشه

میگن کلا زن قبلی از ایران رفتن

بعد یه سوال دیگه دارم ارزش داره اگر واقعا خوب بود به خاطرش از رویاها و تحصیلات و زندگی شخصیم بگذرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ببین گاهی دوتا ادم مال هم نیستن یعنی من خودم دیدم هر دو طرف خوب بودن ادمای بدی نبودن ولی مال هم نبودن به هم نمیخوردن.

چرا از تحصیلات و ارزوهات بگذری؟؟؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728

الکی میگن زنش رفته هر جور هست با زنش صحبت کن .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738

اگه تحقیق کردین و خوب بودن یمدت نامزد باشید برای اشنایی بیشتر بعدم برید مشاوره خوب بشناسش نظرمشاورم گوش کن.

ولی از اول طی کن و حق تحصیل و اشتغال و اینارو بگیر

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706