2733
2739
عنوان

حاضرجوابی خوبه یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2386 بازدید | 87 پست
اون بنده خدام بچس ک چیزی زیادی بهت نگفته 😆یکم پخته بود الان باید فاتحه میدادیم برات😅🤣😁😜ولی جدی ...

اون حرف زیاد بلده اما میگه جوابتو نمیدم. میگه پنبه دیدی میگم اره میگه باهمون سرتو میبرم. 

سیاست داره خیلی ولی به من میگه زبونت درازه. 

یا تا میاد حرف بزنه یهو میگم ساکت شو

اونم فقط پوزخند میزنه

نمیتونم یبارم جلو مادرش زدم تو گوشش پشت فرمون بود نزدیک بودبزنه به یه ماشین دیگه. مامانش هم یه نگاهی ...

ببین خواهرانه بهت میگم یا یه نفر سالمه از لحاظ روحی و روانی یا هم که مشکل داره . اگه مشکل داری درمان شو . اگه هم سالمی بدون که رفتارت بی نهایت زشت بوده و باید اصلاحش کنی و تمرین کنی که صبرت قوی بشه تو با زدن شوهرت اقتدار و مردانگیش رو له کردی 

یه هفته روزه با ادب بودن بگیر 

کتاب در مورد سیاست های زنانه و شوهر داری و اینا بخون. نیازی نیست هر جا که اوضاع بر وفق مراد مون نباشه طوری رفتار کنیم که آبرو خودمون رو جلو اطرافیان ببریم که پشت سرمون بگن فلانی چقدر بی ادب و وقیح هست یا فلانی عقل نداره 

ببخشید که رک حرف زدم خواهرانه گفتم

لایک نکن خواهر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون بنده خدام بچس ک چیزی زیادی بهت نگفته 😆یکم پخته بود الان باید فاتحه میدادیم برات😅🤣😁😜ولی جدی ...

اون حرف زیاد بلده اما میگه جوابتو نمیدم. میگه پنبه دیدی میگم اره میگه باهمون سرتو میبرم. 

سیاست داره خیلی ولی به من میگه زبونت درازه. 

یا تا میاد حرف بزنه یهو میگم ساکت شو

اونم فقط پوزخند میزنه

یا میشینه میگه نکن چرا اینجوری و... یهو میگم ساکت شو دگه

اون حرف زیاد بلده اما میگه جوابتو نمیدم. میگه پنبه دیدی میگم اره میگه باهمون سرتو میبرم.  سیاس ...

خودتو اصلاح کن گلم کارت به جای باریک نکشه

یک بار زندگی میکنیم پس سعی کنیم غصه نخوریم.حسود نباشیم.آینه باشیم...
2731
ببین خواهرانه بهت میگم یا یه نفر سالمه از لحاظ روحی و روانی یا هم که مشکل داره . اگه مشکل داری درمان ...

ممنونم که منو نصیحت میکنی وبه عنوان خواهر کوچیک ترت نصیحت کردی

خونه مثلا کثیف میشه تمیز نمیکنم تا مثلا فرداش

زیاد به خونه نمیرسم اونم میاد میبینه میگه ماهم شانس نداشتیم منم یهو میگم منم شانس نداشتم تو چی هستی اخه و... 

یا من همیشه روسری مشکی سرمیکنم 

میگه سرنکن مشکی اما گوش نمیدم

مادرش گف تازه عروسی شکوه نداره 

گوش نمیکنم. 

بعد مثلا میگه داییت که تصادف کرده زنگ بزن خونشون حال واحوال کن نگن بیشعوره و...  یا میگه شوهرع ...

خب معمولا یه زن متاهل که مسئولیت به عهده گرفته باید یه کم رفتارش شبیه بزرگا باشه شبیه آدمای متمدن و تحصیل کرده باشه. ازدواج کردن که فقط رابطه و تولید مثل نیست شما خانواده تشکیل دادین و تو زن این خانواده ای باید ببینی آیا رفتارهای تو شبیه به کارایی هست که مادر یا مادر شوهرت انجام می دن ؟؟ باید بپذیریم که آدم بزرگ شدی و دیگه بچه نیستی

لایک نکن خواهر
2738
خونه مثلا کثیف میشه تمیز نمیکنم تا مثلا فرداش زیاد به خونه نمیرسم اونم میاد میبینه میگه ماهم شانس ن ...

خب چار روز دیگه طلاقت میده بعد می‌شینی گریه می کنی می گی مگه من چیکار کردم ؟؟؟

عزیزم تو باید بپذیری که ازدواج همش یعنی مسئولیت 

مردا وقتی ازدواج می کنن دوست دارن زنشون عین یه دختر ۱۴ ساله زیبا و طناز باشه عین یه زن ۵۰ ساله تدبیر و عقل داشته باشه و عین یه ملکه با صلابت باشه و در حین حال حرف گوش کن و مطیع باشه 

خیلی هم تر تمیز و خوشبو باشه در حالی که از صبح اوضاع خونه رو مدیریت کرده

سخته ولی کم کم مطالعه کن یاد می گیری

اخلاق تو خوب کن . جلوش از خانوادش بد نگو . واقعا تو دلت خانواده شو مثل خانواده خودت دوست داشته باش 

اونم محبتش به تو زیاد میشه پیش خودش می که زن من خیلی با مرامه و مهرت حسابی به دلش میشینه

لایک نکن خواهر
فقط پوزخند میزنه. 

حاضر جوابی فرق داره 

مثلا همسرت میگه سرویس چینیت چرا اینجوریه با لبخند بگو عه دوست نداری؟باشه عزیزم جمعش میکنم میبرم خونه بابام آخر هفته بریم با سلیقه خودت خرید کن 

belfijoon هستم                                                                 
2706